Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Конкурс «Королева університету 2018»

Конкурс «Королева університету 2018»

Конкурс «Королева університету 2018»

24 квітня в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулося свято краси та грації «Королева ПХДПУ 2018». За титул королеви, віце-королеви, а також за перемогу у різних номінаціях змагалися сім студенток університету.

Як і завжди, ця подія подарувала глядачам незліченну кількість позитивних емоцій та радісний настрій, а ось учасниці були сповнені хвилювання за свій виступ та сподівань на майбутню перемогу.
Організатором конкурсу витупила Студентська рада університету за підтримки адміністрації університету, соціально-гуманітарного відділу, інтернет-провайдера «ХатаНет», оргкомітету фестивалю «Рок Булава», квіткового магазину «Дивоцвіт», ресторану «Ічіро», лаундж бару «Сова», розважальному комплексу «Адреналін», кав’ярні «Еклер, салону краси «Нью лук», фотостудії «Переяслав», міській раді. Організатори конкурсу висловлюють також вдячність людям, які завжди підтримують молодіжні ініціативи: Олександру Петруні, Альоні Кушпіт, Олександру Ментяю та іншим.

Учасниці конкурсу змагаючись у кількох конкурсах: «Візитка», «Інтелектуальний», який передбачав відповіді дівчат на різні запитання від членів журі: який винахід людства Вас найбільше здивував? яке незвичайне заняття Ви хотіли б опанувати? назвіть три риси Вашого характеру, які б Вам хотілося змінити; «Дефіле в купальниках», відеоконкурсі та «Вихід у вечірніх сукнях». На останнє дефіле у вечірніх сукнях кожна конкурсантка підібрала вбрання під свій стиль, підкресливши в собі ту чи іншу рису характеру – ніжність, мрійливість, спокій чи ексцентричність. Це були справжні леді світського балу!

А оцінювало учасниці непідкупне журі, до складу якого увійшли: керівник відділу інформаційних технологій і моніторингу якості освіти Василь Якуба, генеральний директор інтернет-провайдера Хата-Нет Олександр Петруня, власниця ресторану японської кухні «Ічіро» Альона Кушпіт, новообраний голова Студентської ради Іван Рябчук, почесний голова та підтримка Студентської ради Олег Водяний.
Завдання конкурсу мали творчий характер, не обмежували ідей і можливостей юних красунь. Протягом усіх конкурсів дівчата демонстрували своє прагнення до перемоги. За чарівними посмішками дівчат була прихована справжня конкуренція, адже всі вони надзвичайні.

Під час перерв між виходами дівчат на сцену гостей розважали піснями та танцювальними постановками Максим Рудич та учасники хореографічної студії «Вольтаж».

Шановане та справедливе журі разом із гостями та організаторами обирало найчарівнішу, найрозумнішу, найпривабливішу, найкмітливішу, одним словом, найкращу дівчину Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди.

Підтримати своїх фавориток прийшло чимало одногрупників, знайомих, які і мали нагоду обрати «Міс глядацьких симпатій», якою стала – Ілона Горобей.

І ось конкурсну програму закінчено. Довго чекаємо на результати – і нарешті на сцену виходить журі. За підсумками конкурсів дівчата розділили між собою такі титули: «Міс Ніжність» – Вікторія Степанчук, «Міс Грація» – Юлія Балох, «Міс Елегантність» – Інна Коренівська, «Міс оригінальність» – Ксенія Акуленко.

Королевою університету стала Ілона Горобей. Першою віце-міс – Софія Лихацька. А третє місце посіла Наталія Устенко в номінації «Міс конгеніальність»

Всі учасниці конкурсу отримали подарунки від спонсорів.

Після оголошення результатів конкурсу до учасниць не підступитися: вітання, обійми, букети квітів… Звичайно, при підготовці до конкурсу всі витратили багато зусиль, однак, були щиро винагороджені оплесками залу, щирим захватом глядачів та самим процесом виступу.

Щороку «Королева ПХДПУ» готує для своїх глядачів щось нове, нестандартне, вражаючи студентство сценарними та режисерськими вигадками. З нетерпінням чекатимемо наступного конкурсу, щоб повболівати за своїх учасниць та отримати весняний заряд позитиву.


Автор: Ольга Науменко, фахівець соціально-гуманітарного відділу університету

1