Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Провідні кардіологи країни обстежили дітей в Переяславі

Провідні кардіологи країни обстежили дітей в Переяславі

29 листопада, в Центральній районній лікарні Переяслав-Хмельницького району з ініціативи Віталія Ярема фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова було безкоштовно обстежено понад 40 дітей з вадами серця.
Провідні кардіологи країни обстежили дітей в Переяславі

Бригада кращих лікарів-кардіологів, яка приїхала з провідного кардіологічного закладу України, почала приймати дітей з 9 ранку.

Медики привезли з собою спеціальне діагностичне обладнання, яке дало можливість якісно обстежити маленьких пацієнтів і уточнити вже раніше поставлені діагнози, надати відповідні рекомендації.

"Якщо вони побачать, що є якість негативні зміни, вони запросять лікувати дитину до себе і стануть вирішувати, яким буде це лікування в подальшому. Або, якщо серйозних проблем не має, то будуть призначати дати, коли діткам приходити на чергове обстеження ", - відзначають в Переяслав-Хмельницької ЦРЛ.

У лікарні також говорять, що кардіологічне відділення ЦРЛ повністю забезпечено необхідною апаратурою.

За час огляду столичні фахівці взяли близько 45 маленьких пацієнтів з хворобами серця. Хоч не дітки отримали позитивні висновки від лікарів, але батьки були задоволені можливістю отримати якісну консультацію без виїзду до Києва.

Після обстежень і батьки, і діти активно ділилися емоціями.

"Обстеження пройшло добре, трохи кричав, але так завжди, просто не любить підпускати до себе чужих людей. Лікарі сказали, що ми йдемо на поправку і це чудово ", - каже мама 2-річного хлопчика.

А ось мама 13-річної Наташі була трохи збентеженою, адже це був не останній візит до кардіологів.

"Нас подивилися лікарі і сказали, що потрібно їхати до Києва, в Інститут Амосова, для додаткових досліджень", - зазначила жінка.

А ось Олена, мама 2-річної дівчинки, була засмучена після зустрічі з лікарями, адже на її дочки потрібна операція на серці.

"Кардіологи сказали, що потрібно робити операцію, до цього ми не оперували, але запевнили, щоб сильно не переживали. Будемо сподіватися на краще ", - поділилася жінка.

Після огляду лікарів діткам було вручено подарунки з нагоди Дня Святого Миколая, а також запросили всіх до солодкого столу.

Варто відзначити, що ініціатором заходу виступив Віталій Ярема, який в своєму коментарі зазначив, що буде періодично проводити такі заходи в різних районах області.1