Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Провідні кардіологи країни обстежили дітей в Переяславі

Провідні кардіологи країни обстежили дітей в Переяславі

29 листопада, в Центральній районній лікарні Переяслав-Хмельницького району з ініціативи Віталія Ярема фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова було безкоштовно обстежено понад 40 дітей з вадами серця.
Провідні кардіологи країни обстежили дітей в Переяславі

Бригада кращих лікарів-кардіологів, яка приїхала з провідного кардіологічного закладу України, почала приймати дітей з 9 ранку.

Медики привезли з собою спеціальне діагностичне обладнання, яке дало можливість якісно обстежити маленьких пацієнтів і уточнити вже раніше поставлені діагнози, надати відповідні рекомендації.

"Якщо вони побачать, що є якість негативні зміни, вони запросять лікувати дитину до себе і стануть вирішувати, яким буде це лікування в подальшому. Або, якщо серйозних проблем не має, то будуть призначати дати, коли діткам приходити на чергове обстеження ", - відзначають в Переяслав-Хмельницької ЦРЛ.

У лікарні також говорять, що кардіологічне відділення ЦРЛ повністю забезпечено необхідною апаратурою.

За час огляду столичні фахівці взяли близько 45 маленьких пацієнтів з хворобами серця. Хоч не дітки отримали позитивні висновки від лікарів, але батьки були задоволені можливістю отримати якісну консультацію без виїзду до Києва.

Після обстежень і батьки, і діти активно ділилися емоціями.

"Обстеження пройшло добре, трохи кричав, але так завжди, просто не любить підпускати до себе чужих людей. Лікарі сказали, що ми йдемо на поправку і це чудово ", - каже мама 2-річного хлопчика.

А ось мама 13-річної Наташі була трохи збентеженою, адже це був не останній візит до кардіологів.

"Нас подивилися лікарі і сказали, що потрібно їхати до Києва, в Інститут Амосова, для додаткових досліджень", - зазначила жінка.

А ось Олена, мама 2-річної дівчинки, була засмучена після зустрічі з лікарями, адже на її дочки потрібна операція на серці.

"Кардіологи сказали, що потрібно робити операцію, до цього ми не оперували, але запевнили, щоб сильно не переживали. Будемо сподіватися на краще ", - поділилася жінка.

Після огляду лікарів діткам було вручено подарунки з нагоди Дня Святого Миколая, а також запросили всіх до солодкого столу.

Варто відзначити, що ініціатором заходу виступив Віталій Ярема, який в своєму коментарі зазначив, що буде періодично проводити такі заходи в різних районах області.1