Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Карантин у Переяславі

Карантин у Переяславі

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.

11 березня Кабінет міністрів прийняв рішення про введення карантину в Україні. В цей же день відбулось засідання комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді під головуванням Тараса Костіна. Прийнято ряд обмежувальних заходів. Рішення комісії затвердив міськвиконком.

Отже, припиняється навчально-виховний процес у школах та дитсадках із 13 березня до 3 квітня. На карантин закриваються Центр професійної технічної освіти й університет. Всі масові заходи скасовуються.

Заборонено недільні базари в Переяславі 15, 22, 29 березня.

Роботодавцям усіх форм власності рекомендовано переглянути графіки роботи працівників, які мають дітей дошкільного віку з тим, щоб вони могли забезпечити догляд малюків.

Карантин уведено в усіх дитячих дошкільних закладах та школах району і об’єднаних територіальних громад.

Начальник міського відділу освіти Петро Ярмоленко наголосив, що це вперше на карантин закривають дитсадки в його практиці. Також він висловив сумнів із приводу планів проведення ЗНО 21-23 березня. Опалення закладів освіти у місті буде призупинене, але не вимкнуте зовсім.1