Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Робота закладів освіти у новому навчальному році
25.08.2020


Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Головна » Новини » Карантин у Переяславі

Карантин у Переяславі

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.

11 березня Кабінет міністрів прийняв рішення про введення карантину в Україні. В цей же день відбулось засідання комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді під головуванням Тараса Костіна. Прийнято ряд обмежувальних заходів. Рішення комісії затвердив міськвиконком.

Отже, припиняється навчально-виховний процес у школах та дитсадках із 13 березня до 3 квітня. На карантин закриваються Центр професійної технічної освіти й університет. Всі масові заходи скасовуються.

Заборонено недільні базари в Переяславі 15, 22, 29 березня.

Роботодавцям усіх форм власності рекомендовано переглянути графіки роботи працівників, які мають дітей дошкільного віку з тим, щоб вони могли забезпечити догляд малюків.

Карантин уведено в усіх дитячих дошкільних закладах та школах району і об’єднаних територіальних громад.

Начальник міського відділу освіти Петро Ярмоленко наголосив, що це вперше на карантин закривають дитсадки в його практиці. Також він висловив сумнів із приводу планів проведення ЗНО 21-23 березня. Опалення закладів освіти у місті буде призупинене, але не вимкнуте зовсім.1