Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Привітання медичних працівників Переяславщини
14.06.2019


«Кобзарський майдан» у Переяславі
13.06.2019


Зустріч із археологом Мариною Дараган
13.06.2019


Аналіз здійснення правосуддя в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді Київської області за 2018 рік
27.05.2019

На веб-сайті «Судова-влада» розміщено статистичні дані щодо діяльності Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області у 2018 рік. Наводимо витяги.


Пішов з життя перший ректор університету Іван Петрович Стогній
26.05.2019


Головна » Новини » Калинова алея на березі Трубежа

Калинова алея на березі Трубежа

Прибирати перед Великоднем не тільки власну оселю, а й дбати про чистоту рідного Переяслава – обов’язок кожного з нас. 23 квітня переяславці взяли участь у висадженні калинової алеї на березі річки Трубіж (поблизу комплексу «Стара Гребля»). Організував екологічну акцію керівник ГО «Стара Гребля» Андрій Черновський.

У заході взяли участь учні ЗОШ І-ІІІ ст. №2, які є членами загону «Шкільне лісництво», діти з особливими потребами, працівники міського відділу культури і туризму, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, активні мешканці міста.

Сонячний весняний ранок на березі річки усіляко сприяв колективній праці на свіжому повітрі. Після нетривалих організаційних моментів та вітального слова організатора заходу, молодь із завзяттям взялася до роботи. Хтось розносив саджанці, хтось носив воду для поливу, хтось дбайливо загортав та ущільнював ямки з калиновими кущами. Особливу святкову атмосферу заходу створив виступ учасниць Народного аматорського фольклорного ансамблю «Водограй» виробничого управління комунального господарства (музичний керівник Володимир Петриченко, художній керівник Надія Потупа). У їх виконанні прозвучали щирі та колоритні пісні про національний символ України – калину.

По закінченню роботи керівник Центру психологічного розвитку дітей і дорослих «Діалог» Світлана Коломієць провела для дітей-учасників заходу майстер-клас, під час якого діти власноруч ліпили калинові кетяги. Працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували виставку робіт дітей з особливими потребами, в якій взяли участь Людмила Лаштаєва, Анастасія Левченко та Дмитро Овчаренко. Родини, які прийшли на захід з малечею мали змогу поспостерігати за мешканцями міні-зоопарку «Старої Греблі», граційними лебедями в імпровізованому озерці, фотографувалися на тлі етнічних пейзажів комплексу.

Приємно, що корисні справи стають характерною рисою переяславців. Отож, давайте постійно дбати про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами.


Автор: Майя Погребна, начальник відділу соціальної роботи Переяслав-Хмельницького МЦ СССДМ

1