Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Де в Переяславі можна придбити освячені паски
14.04.2020


Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Головна » Новини » Місто Ірпінь відвідала делегація Переяслава-Хмельницького

Місто Ірпінь відвідала делегація Переяслава-Хмельницького

Місто Ірпінь відвідала делегація Переяслава-Хмельницького

8 грудня делегати з Переяслава-Хмельницького відвідали місто Ірпінь (Київська обл.). Головною метою візиту переяславців стало вивчення досвіду міського самоврядування, адже за рік бюджет розвитку громади міста Ірпеня виріс 15 млн. грн. до 186 млн. грн. у 2016 році.

Очолив делегацію з Переяслава секретар міськради Петро Бочарін. До делегації увійшли – перший заступник міського голови Григорій Карнаух, головний архітектор міста Анна Степаненко, головний спеціаліст відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Вітківський, депутати міської ради – Ігор Янчук, Жанна Федорук, Юрій Шинкар, Сергій Кикоть, громадські активісти Переяслава-Хмельницького. Цього дня у Ірпені, також для набуття досвіду, перебувала делегація депутатів з міста Лубни, Полтавська область.

Під час візиту делегація нашого міста здійснила невелику екскурсію Ірпенем: відвідали нову дитячу поліклініку, відкриті в цьому році – парк «Покровський», міський стадіон «Чемпіон», центральну площу міста. Завітали також і до міської ради Ірпеня та поспілкувалися з заступниками міського голови та першим заступником Дмитром Христюком, Лідією Михальченко, керуючим справами Дмитром Негрешою, керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Дмитро Христюк докладно розповів про основні надходження до міського бюджету, співпрацю з інвесторами, до речі на капітальну реконструкцію центрального майдану міста з бюджету не витрачено жодної копійки, з інвесторами-будівельниками були підписані відповідні угоди, також для міста будівельники відкривають нові дитячі садочки, адже тільки за півтора роки населення Ірпеня збільшилось на 10 тисяч жителів. Дмитро Вікторович розповів про створення муніципальної варти та варти екологічної, які тісно співпрацюють з працівниками Національної поліції. Нині по всьому місту встановлені 64 камери спостереження, які якісно знімають цілодобово та бережуть в пам’яті інформацію два тижні. На лютий 2017 року заплановано встановлення ще 64 камери.

делегація Переяслава у Ірпені

Дмитро Христюк розповів, що сьогодні Ірпінь готовий і відкритий до співпраці, адже є ще чимало запланованих проектів розвитку, які хотілося б утілити тут у життя.

– Міська рада Ірпеня ефективно використала ті можливості децентралізації влади, які сьогодні є задекларовані у нашій державі. І це дало свій результат, – зазначив секретар Переяслав-Хмельницької міської ради Петро Бочарін. – Нашій делегації сподобалося, як у вас вирішується питання надання адміністративних послуг. Це – крок вперед.

новий стадіон у Ірпені

– Я буваю в Ірпені досить часто. І щоразу Ірпінь мене радує все більше, – ділиться своїми враженнями депутат Переяслав-Хмельницької міської ради Ігор Янчук.

Переяславці запросили представників Ірпінської міської ради відвідати місто-музей Переяслав-Хмельницький, адже у нас теж є багато цікавого, що б можна було запозичити і реалізувати в Ірпені.1