Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Місто Ірпінь відвідала делегація Переяслава-Хмельницького

Місто Ірпінь відвідала делегація Переяслава-Хмельницького

Місто Ірпінь відвідала делегація Переяслава-Хмельницького

8 грудня делегати з Переяслава-Хмельницького відвідали місто Ірпінь (Київська обл.). Головною метою візиту переяславців стало вивчення досвіду міського самоврядування, адже за рік бюджет розвитку громади міста Ірпеня виріс 15 млн. грн. до 186 млн. грн. у 2016 році.

Очолив делегацію з Переяслава секретар міськради Петро Бочарін. До делегації увійшли – перший заступник міського голови Григорій Карнаух, головний архітектор міста Анна Степаненко, головний спеціаліст відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Вітківський, депутати міської ради – Ігор Янчук, Жанна Федорук, Юрій Шинкар, Сергій Кикоть, громадські активісти Переяслава-Хмельницького. Цього дня у Ірпені, також для набуття досвіду, перебувала делегація депутатів з міста Лубни, Полтавська область.

Під час візиту делегація нашого міста здійснила невелику екскурсію Ірпенем: відвідали нову дитячу поліклініку, відкриті в цьому році – парк «Покровський», міський стадіон «Чемпіон», центральну площу міста. Завітали також і до міської ради Ірпеня та поспілкувалися з заступниками міського голови та першим заступником Дмитром Христюком, Лідією Михальченко, керуючим справами Дмитром Негрешою, керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Дмитро Христюк докладно розповів про основні надходження до міського бюджету, співпрацю з інвесторами, до речі на капітальну реконструкцію центрального майдану міста з бюджету не витрачено жодної копійки, з інвесторами-будівельниками були підписані відповідні угоди, також для міста будівельники відкривають нові дитячі садочки, адже тільки за півтора роки населення Ірпеня збільшилось на 10 тисяч жителів. Дмитро Вікторович розповів про створення муніципальної варти та варти екологічної, які тісно співпрацюють з працівниками Національної поліції. Нині по всьому місту встановлені 64 камери спостереження, які якісно знімають цілодобово та бережуть в пам’яті інформацію два тижні. На лютий 2017 року заплановано встановлення ще 64 камери.

делегація Переяслава у Ірпені

Дмитро Христюк розповів, що сьогодні Ірпінь готовий і відкритий до співпраці, адже є ще чимало запланованих проектів розвитку, які хотілося б утілити тут у життя.

– Міська рада Ірпеня ефективно використала ті можливості децентралізації влади, які сьогодні є задекларовані у нашій державі. І це дало свій результат, – зазначив секретар Переяслав-Хмельницької міської ради Петро Бочарін. – Нашій делегації сподобалося, як у вас вирішується питання надання адміністративних послуг. Це – крок вперед.

новий стадіон у Ірпені

– Я буваю в Ірпені досить часто. І щоразу Ірпінь мене радує все більше, – ділиться своїми враженнями депутат Переяслав-Хмельницької міської ради Ігор Янчук.

Переяславці запросили представників Ірпінської міської ради відвідати місто-музей Переяслав-Хмельницький, адже у нас теж є багато цікавого, що б можна було запозичити і реалізувати в Ірпені.1