Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Хоцьки відзначило день села

Хоцьки відзначило день села

Хоцьки відзначило день села

Жителі села Хоцьки 24 серпня 2018 року святкували два свята день Незалежності України та день села.

На свято завітали почесні гості: голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та сільські голови сусідніх сіл. Перед початком святкування присутні вшанували хвилиною мовчання усіх борців за незалежність України, а учні школи поклали корзину з квітами до Обеліску Слави та Братської могили.

З нагоди свята, зі словами вітання до односельчан звернулася сільський голова – Валентина Дмитренко, яка висловила щиру подяку усім жителям за підтримку та вірність рідному селу, за працю і творчість тим, хто не тільки на словах, а й справами допомагає у благоустрої села та підтриманні порядку.

Голова районної ради Петро Качкалда привітав громаду з Днем незалежності України та з Днем села, побажав подальшого соціально-економічного розвитку населеного пункту та вручив Подяку громаді села Хоцьки.

Вітали жителів громади зі святом і сільські голови сусідніх сіл району.

Протягом святкової програми від сільського голови звучали вітання на адресу 9 новонароджених хоцьківчан (3 хлопчики і 6 дівчаток). Вітали цього дня золотих ювілярів – Дідик Григорія Івановича та Марію Мусіівну; 2 ювілярів срібного весілля – Лесик Віктора Григоровича та Олену Василівну, Каплауха Сергія Івановича та Ларису Миколаївну.

Цього дня погода радувала сонячним днем. Уже з обіду на дітей чекали  розваги на батутах .Розважальну програму для дітей підготував благодійний фонд «Дорога додому».

Після концерту всі смакували юшкою, варениками та славнозвісними хоцьківськими гречаниками.

Допізна була організована святкова дискотека.

За допомогу у підготовці та проведенні свята хоцьківчани дякували фермерам села, а саме: ФГ «Калина» керівник Качкалда І.В., ФГ «Наталка» керівник Качкалда Н.І., ФГ «Володар» керівник Бузницький В.І. ,ФГ «АгроЕко» керівник Дмитренко О.В., ФГ «Сибір» керівник Дмитренко В.І., ФГ «Україна» керівник Битик В.А., ПП «Соєва Сфера» директор Овчаренко В.М., ФГ «Ішимагро» керівник Овчаренко В.М., та всім підприємцям та жителям села, які взяли активну участь в організації свята.1