Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Громадські слухання з приводу подальшої долі монументу возз’єднання України з Росією

Громадські слухання з приводу подальшої долі монументу возз’єднання України з Росією

Громадські слухання з приводу подальшої долі монументу возз’єднання України з Росією

У вівторок, 8 лютого 2022 року о 17:00 в приміщені КЗ «Переяславський центр культури і мистецтв» за адресою: м. Переяслав, вул. Сковороди, 83 (колишній районний будинок культури) відбудуться локальні громадські слухання.

Присутні заслухають та обговорять інформацію щодо доцільності подальшого перебування пам’ятника монументального мистецтва місцевого значення «Монумент на відзначення 300-річчя возз’єднання України з Росією» (1961 року, охоронний номер 5894-Ко) на площі імені Богдана Хмельницького.

Участь у слуханнях уможливлять документи, що посвідчують особу та місце її реєстрації (для реєстрації учасника) та документи, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації – міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати). Посвідку можна показати в додатку «Дія». Не забудьте й про медичну маску.

Раніше на сесіях Переяславської міської ради депутати жваво обговорювали долю монументу возз’єднання України з Росією, а команда proslav дізнавалася про думку переяславців навколо цього питання.1