Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Громадські слухання з приводу подальшої долі монументу возз’єднання України з Росією

Громадські слухання з приводу подальшої долі монументу возз’єднання України з Росією

Громадські слухання з приводу подальшої долі монументу возз’єднання України з Росією

У вівторок, 8 лютого 2022 року о 17:00 в приміщені КЗ «Переяславський центр культури і мистецтв» за адресою: м. Переяслав, вул. Сковороди, 83 (колишній районний будинок культури) відбудуться локальні громадські слухання.

Присутні заслухають та обговорять інформацію щодо доцільності подальшого перебування пам’ятника монументального мистецтва місцевого значення «Монумент на відзначення 300-річчя возз’єднання України з Росією» (1961 року, охоронний номер 5894-Ко) на площі імені Богдана Хмельницького.

Участь у слуханнях уможливлять документи, що посвідчують особу та місце її реєстрації (для реєстрації учасника) та документи, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації – міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати). Посвідку можна показати в додатку «Дія». Не забудьте й про медичну маску.

Раніше на сесіях Переяславської міської ради депутати жваво обговорювали долю монументу возз’єднання України з Росією, а команда proslav дізнавалася про думку переяславців навколо цього питання.1