Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Де в Переяславі можна придбити освячені паски
14.04.2020


Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Головна » Новини » Квартет «Діапазон» завоював Гран-прі фестивалю «Молода Галичина-2016»

Квартет «Діапазон» завоював Гран-прі фестивалю «Молода Галичина-2016»

Великими урочистостями завершився XXІV Міжнародний фестиваль «Молода Галичина-2016», який вирував 7-12 липня у місті Новояворівську українськими піснями та зібрав тисячі глядачів. Головне у фестивалі – це міжнародний конкурс молодих виконавців віком від 10 до 25 років.

Гран-прі завоював квартет «Діапазон» з міста Переяслав-Хмельницький Київської області.

Під час урочистого закриття «Молодої Галичини-2015» нагороди переможцям, лауреатам, учасникам вручали голови Яворівських РДА та районної ради (співголови оргкомітету фестивалю) – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак; директор Міжнародного фестивалю «Молода Галичина» Наталія Коваль, народний артист України, композитор, професор, ректор Київського інституту музики ім. Глієра Олександр Злотник; заслужений діяч мистецтв України, поет-пісняр Степан Галябарда; народний артист України Мар’ян Шуневич та інші. А спонсори обдарували переможців гарними подарунками.

До багатотисячної глядацької аудиторії з фестивальної сцени, зокрема, звернувся традиційний голова журі, народний артист України, композитор, професор, ректор Київського інституту музики ім. Глієра Олександр Злотник, наголосивши, що «Молода Галичина» – єдиний і поважний  фестиваль української пісні.

Глядачі та батьки конкурсантів не лише ділилися враженнями від самого дійства, а й на «відмінно» оцінили чітку організацію фестивалю.1