Графіки руху міського громадського транспорту у вихідні дні
До уваги жителів міста!
Враховуючи пропозиції жителів міста, з метою вивчення пасажиропотоку та підвищення якості надання послуг міським громадським транспортом загального користування, виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради має наміри змінити графіки руху вихідного дня міського громадського транспорту.
У зв`язку з цим, 03 червня 2018 року (неділя) будуть виконуватися перевезення пасажирів по нових запропонованих графіках руху (додаються).
Розклад руху автобуса на міському маршруті №2 «Комуна-Школа №4» вихідного дня
ГСЦУ | 7:53 | 7:54 | 8:51 | 8:52 | 9:39 | 9:40 | 10:39 | 10:40 | 11:39 | 11:40 | 12:39 | 12:40 | 13:39 | 13:40 | |
Школа№4 | 7:51 | 7:56 | 8:49 | 8:54 | 9:37 | 9:42 | 10:37 | 10:42 | 11:37 | 11:42 | 12:37 | 12:42 | 13:37 | 13:42 | |
Університет | 7:48 | 8:47 | 9:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | |||||||||
Вул. Потапенка Ярослава | 7:47 | 8:46 | 9:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | |||||||||
Університет | 7:45 | 8:44 | 9:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | |||||||||
Млин | 7:44 | 7:57 | 8:43 | 8:55 | 9:34 | 9:50 | 10:34 | 10:50 | 11:34 | 11:50 | 12:34 | 12:50 | 13:34 | 13:45 | |
Золотоніське шосе | 7:43 | 7:58 | 8:42 | 8:56 | 9:33 | 9:51 | 10:33 | 10:51 | 11:33 | 11:51 | 12:33 | 12:51 | 13:33 | 13:47 | |
ТОВ «Костал Україна» | 7:41 | 7:59 | 8:40 | 8:57 | 9:31 | 9:52 | 10:31 | 10:52 | 11:31 | 11:52 | 12:31 | 12:52 | 13:31 | 13:48 | |
Парк | 7:40 | 8:00 | 8:38 | 8:58 | 9:29 | 9:54 | 10:29 | 10:54 | 11:29 | 11:54 | 12:29 | 12:54 | 13:29 | 13:50 | |
Критий ринок | 7:39 | 8:02 | 8:37 | 8:59 | 9:27 | 9:55 | 10:27 | 10:55 | 11:27 | 11:55 | 12:27 | 12:55 | 13:27 | 13:52 | |
Борисоглібська площа | 7:37 | 8:04 | 8:35 | 9:01 | 9:25 | 9:57 | 10:25 | 10:57 | 11:25 | 11:57 | 12:25 | 12:57 | 13:25 | 13:54 | |
Дитячий садок №7 | 7:35 | 8:05 | 8:33 | 9:02 | 9:22 | 9:58 | 10:22 | 10:58 | 11:22 | 11:58 | 12:22 | 12:58 | 13:22 | 13:55 | |
Автостанція | 7:10 | 7:34 | 8:06 | 8:32 | 9:04 | 9:20 | 10:00 | 10:20 | 11:00 | 11:20 | 12:00 | 12:20 | 13:00 | 13:20 | 13:57 |
Лікарня | 7:11 | 7:32 | 8:07 | 8:28 | 10:01 | 10:17 | 11:01 | 11:17 | |||||||
Школа №5 | 7:12 | 7:29 | 8:08 | 8:25 | 10:02 | 10:16 | 11:02 | 11:16 | |||||||
Мрія | 7:13 | 7:27 | 8:09 | 8:21 | 10:04 | 10:14 | 11:04 | 11:14 | |||||||
вул. Сонячна | 7:14 | 7:25 | 8:10 | 8:20 | 10:05 | 10:13 | 11:05 | 11:13 | |||||||
Осіння | 7:15 | 7:23 | 8:11 | 8:18 | 10:06 | 10:12 | 11:06 | 11:12 | |||||||
Агрошляхбуд | 7:16 | 7:21 | 8:12 | 8:16 | 10:07 | 10:11 | 11:07 | 11:11 | |||||||
Комуна | 7:17 | 7:20 | 8:13 | 8:15 | 10:08 | 10:10 | 11:08 | 11:10 |
Розклад руху автобусів по міському маршруту№5 “Автостанція – ТТС – Школа №4” ч/з педуніверситет вихідного дня
Автостанція | 7,20 | 8,05 | 8,10 | 8,42 | П Е Р Е Р В А | 12,50 | 13,28 | П Е Р Е Р В А | 14,35 | 15,18 | П Е Р Е Р В А | 16,50 | 17,34 | 17,36 | 18,12 |
Дитячий садок №7 | 7,21 | 8,04 | 8,11 | 8,41 | 12,51 | 13,27 | 14,36 | 15,17 | 16,51 | 17,33 | 17,37 | 18,11 | |||
Борисоглібська площа | 7,22 | 8,03 | 8,12 | 8,40 | 12,52 | 13,26 | 14,37 | 15,15 | 16,52 | 17,32 | 17,38 | 18,10 | |||
Критий ринок | 7,24 | 8,02 | 8,13 | 8,39 | 12,54 | 13,25 | 14,39 | 15,14 | 16,54 | 17,30 | 17,39 | 18,19 | |||
Парк | 7,25 | 8,01 | 8,14 | 8,38 | 12,55 | 13,24 | 14,40 | 15,12 | 16,55 | 17,29 | 17,40 | 18,18 | |||
ТОВ “Костал Україна” | 7,26 | 8,00 | 8,16 | 8,37 | 12,56 | 13,23 | 14,41 | 15,10 | 16,56 | 17,28 | 17,41 | 18,17 | |||
за вимогою | 7,27 | 7,59 | 8,17 | 8,36 | 12,58 | 13,22 | 14,43 | 15,09 | 16,58 | 17,27 | 17,43 | 18,16 | |||
Золотоніське шосе | 7,28 | – | – | 8,35 | 12,59 | – | 14,44 | – | 16,59 | _ | 17,44 | – | |||
ТТС | 7,31 | – | – | 8,32 | 13,01 | – | 14,48 | – | 17,02 | _ | 17,50 | – | |||
за вимогою | 7,33 | 7,58 | 8,19 | 8,29 | – | 13,21 | 14,50 | 15,08 | 17,04 | 17,25 | – | – | |||
Автошкола | 7,35 | – | – | – | 13,04 | 13,20 | 14,51 | – | – | 17,23 | 17,54 | 18,14 | |||
Педуніверситет | 7,36 | 7,57 | 8,21 | – | 13,06 | – | – | 15,07 | 17,08 | – | 17,56 | – | |||
вул. Потапенка Ярослава | 7,38 | 7,55 | 8,23 | – | 13,08 | – | – | 15,05 | 17,10 | – | 17,58 | – | |||
Педуніверситет | 7,40 | 7,51 | 8,25 | 8,27 | 13,10 | – | – | 15,03 | 17,12 | – | 18,01 | – | |||
Школа №4 | 7,43 | 7,48 | – | – | 13,13 | 13,18 | 14,53 | 14,59 | 17,15 | 17,21 | 18,04 | 18,10 | |||
ГСЦУ | 7,45 | 7,46 | – | 13,15 | 13,16 | 14,55 | 14,57 | 17,17 | 17,19 | 18,06 | 18,08 |
Графік руху автобусів (недільного дня) на міському маршруті №6м. Переяслав-Хмельницький
відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | відправ-лення | прибуття | |
Ж/м “Лагері” | 7:05 | 7:43 | 7:45 | 8:20 | 8:30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 14:23 | – |
вул. Кооперативна | 7:06 | 7:41 | 7:46 | 8:19 | 8:31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 14:25 | – |
вул. Можайська | 7:07 | 7:40 | 7:47 | 8:18 | 8:32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 14:26 | – |
вул. Щорса | 7:08 | 7:39 | 7:48 | 8:17 | 8:33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 14:28 | – |
Ж/м “Лагері” | – | 8:40 | 8:45 | – | – | – | – | – | – | 11:41 | 11:45 | – | – | – | – | 13:42 | 13:45 | – | ||
вул. Кооперативна | – | 8:38 | 8:47 | – | – | – | – | – | – | 11:39 | 11:47 | – | – | – | – | 13:40 | 13:47 | – | ||
вул. Можайська | – | 8:36 | 8:49 | – | – | – | – | – | – | 11:37 | 11:49 | – | – | – | – | 13:38 | 13:49 | – | ||
вул. Небесної Сотні | – | 8:35 | 8:50 | – | – | – | – | – | – | 11:36 | 11:50 | – | – | – | – | 13:37 | 13:50 | – | ||
Автостанція | 7:10 | 7:37 | 8:00 | 8:33 | 9:00 | 9:33 | 9:40 | 10:18 | 10:30 | 10:57 | 11:00 | 11:33 | 12:00 | 12:31 | 12:32 | 12:57 | 13:00 | 13:34 | 14:00 | 14:31 |
Дитячий садок №7 | 7:11 | 7:36 | 8:01 | 8:31 | 9:01 | 9:31 | 9:41 | 10:16 | 10:31 | 10:55 | 11:01 | 11:31 | 12:01 | 12:30 | 12:33 | 12:55 | 13:01 | 13:32 | 14:01 | 14:30 |
пл. Борисо-Глібська | 7:12 | 7:35 | 8:02 | 8:30 | 9:02 | 9:30 | 9:43 | 10:14 | 10:32 | 10:54 | 11:02 | 11:30 | 12:02 | 12:29 | 12:34 | 12:53 | 13:02 | 13:31 | 14:02 | 14:29 |
Критий ринок | 7:13 | 7:34 | 8:03 | 8:28 | 9:04 | 9:28 | 9:45 | 10:12 | 10:33 | 10:52 | 11:03 | 11:28 | 12:03 | 12:28 | 12:35 | 12:51 | 13:03 | 13:30 | 14:03 | 14:28 |
Парк | 7:14 | 7:32 | 8:05 | 8:27 | 9:05 | 9:27 | 9:46 | 10:10 | 10:34 | 10:50 | 11:04 | 11:27 | 12:04 | 12:27 | 12:36 | 12:50 | 13:04 | 13:28 | 14:04 | 14:27 |
Київприлад | 7:15 | 7:31 | 8:06 | 8:25 | 9:06 | 9:25 | 9:47 | 10:08 | 10:35 | 10:49 | 11:05 | 11:26 | 12:05 | 12:26 | 12:37 | 12:48 | 13:05 | 13:26 | 14:05 | 14:26 |
Інкубатор | 7:16 | 7:30 | 8:07 | 8:24 | 9:07 | 9:24 | 9:48 | 10:06 | 10:36 | 10:47 | 11:06 | 11:25 | 12:06 | 12:25 | 12:38 | 12:47 | 13:06 | 13:25 | 14:06 | 14:25 |
на замовлення | 7:17 | 7:29 | 8:08 | 8:23 | 9:08 | 9:23 | 9:49 | 10:05 | 10:37 | 10:46 | 11:07 | 11:24 | 12:07 | 12:24 | 12:39 | 12:46 | 13:07 | 13:23 | 14:07 | 14:24 |
Автошкола | 7:19 | – | 8:09 | – | 9:09 | – | 9:50 | – | – | – | 11:08 | – | 12:08 | – | – | – | 13:08 | – | 14:08 | – |
Школа № 4 | 7:20 | – | 8:10 | – | 9:10 | – | 9:51 | – | – | – | 11:10 | – | 12:10 | – | – | – | 13:10 | – | 14:10 | – |
ГСЦУ | 8:12 | – | 9:12 | – | 9:53 | – | – | – | 11:12 | – | 12:12 | – | – | – | 13:12 | – | 14:12 | – | ||
Школа № 4 | 8:14 | – | 9:14 | – | 9:55 | – | – | – | 11:14 | – | 12:14 | – | – | – | 13:14 | – | 14:14 | – | ||
Педуніверситет | 7:23 | 7:27 | 8:17 | 8:22 | 9:17 | 9:22 | 9:58 | 10:03 | 10:39 | 10:44 | 11:17 | 11:22 | 12:17 | 12:22 | 12:40 | 12:45 | 13:17 | 13:22 | 14:16 | 14:22 |
вул. Потапенка Ярослава | 8:19 | 8:20 | 9:19 | 9:20 | 10:00 | 10:01 | 10:41 | 10:42 | 11:19 | 11:20 | 12:19 | 12:20 | 12:42 | 12:43 | 13:19 | 13:20 | 14:18 | 14:20 |