Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Урочисто відкрито головна новорічна ялинка 2015 Переяслава

Урочисто відкрито головна новорічна ялинка 2015 Переяслава

25 грудня на центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбулося відбулася урочиста церемонія відкриття новорічної ялинки. Навколо зеленої-красуні разом з батьками зібралися юні переяславці. У відкритті головної ялинки міста взяв участь міський голова Тарас Костін та його заступник Валентина Губенко. Розважали присутніх гостей артисти НЦК «Зустріч» своїми запальними виступами.

Міський голова щиро привітав мешканців міста з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Далі пройшло нагородження переможців міського конкурсу на кращу іграшку для головної ялинки, в якому взяли участь 75 дітей. 14 дітей, чиї роботи були визнані найкращими, отримали подяки Переяслав-Хмельницької міської ради, а також сувеніри та ласощі ТОВ «Нива Переяславщини». На святі не обійшлося і без Діда Мороза та Снігуроньки. Вони теж завітали до Переяслава, аби привітати його мешканців з наближенням новорічно-різдвяних свят та разом з ними засвітити ялинку. Від імені громади міста мер висловив подяку депутату Верховної ради України Артуру Палатному за виділені кошти для влаштування головної ялинки. Спалах яскравих вогнів на зеленій красуні створив справжню передноворічну атмосферу.

26 грудня у Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбулося новорічне свято для 120 дітей, батьки яких мають статус внутрішньо-переміщених осіб та дітей із малозабезпечених родин. Свято для них організували служба у справах дітей, відділ у справах сім’ї та молоді виконкому, міський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Будинок художньої творчості. Юні гості переглянули театралізовану виставу, отримали подарунки від Благодійного фонду «Родина» та церкви євангельських християн «Оселя благодаті». У заході взяла участь заступник міського голови Валентина Губенко.

Цими днями 90 вихованців Будинку художньої творчості дітей юнацтва та молоді побували в державному медико-соціальному центрі ветеранів війни зі святковою новорічною програмою. Вони привітали учасників АТО, які перебувають на лікуванні та реабілітації в цьому медичному закладі. Транспортне перевезення учасників вітальної акції забезпечив міський перевізник, депутат міської ради Дмитро Пасічник.1