Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Що треба знати пацієнтам про другий етап медичної реформи
11.02.2020


Майстер-клас для вчителів трудового навчання
23.01.2020


«Водохрещення Господнє» зібрало багато містян
19.01.2020


Головна » Новини » У місті розпочала роботу ГО «Захист тварин Переяславщини»

У місті розпочала роботу ГО «Захист тварин Переяславщини»

У місті розпочала роботу ГО «Захист тварин Переяславщини»

У Переяславі-Хмельницькому та району досить гостра проблема захисту тварин та їхнього співіснування з людьми. Цьому є кілька причин: по-перше, жорстоке поводження із тваринами стає нормою життя; по-друге, людина так і не навчилась відповідати за свого улюбленця, і часто кота, собаку сприймає як іграшку. Іграшка набридає і тварина потрапляє на вулицю, стає безпритульною. У жодній країні Европи не зустрінеш подібної поведінки. Та і територіальні громади дбають про створення притулків для безпритульних тварин та про їх утримання.

У нашому місті не мало безпритульних тварин і тих, які перебувають під опікою. Всі ці тварини потребують турботи, допомоги людини.

Створення громадської організації «ЗАХИСТ ТВАРИН ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ»  – це крок до вирішення ряду проблем із безпритульними тваринами, допомоги пенсіонерам і малозабезпеченим громадянам утримувати своїх улюбленців. Новостворена організація ставить собі за мету тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування. Спільно будуть вирішуватись  питання  стерилізації, вакцинації та кліпсування безпритульних тварин, проведення обліку домашніх тварин,  адже тільки за останній місяць громадська організація вимушена була займатися влаштуванням до приватного притулку в с. Горинка 26 маленьких цуценят. Це прилаштування обійшлося в 26 тис. грн. Господарі взяли і просто викинули на вулицю маленьких, безпомічних тваринок. Така поведінка людини свідчить, що нам ще цілі століття йти до європейських цінностей і ставати європейцями.

Головою Громадської організації «ЗАХИСТ ТВАРИН ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ» на сьогодні є Чабан Галина Вікторівна, телефон: +380963892520.
Організація має рахунок на який приймає внески:
№ 26009053002535
у ПАТ КБ «ПриватБанк»
ЄДРПОУ/ДРФО 41457600
Київська філія. МФО 321842
м. Переяслав-Хмельницький,
вул. Чайковського, 7. 

Громадська організація звертається до всіх, не байдужих до долі тварин, громадян, перераховувати кошти на рахунок ГО «ЗАХИСТ ТВАРИН ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ», які будуть використовуватися для підтримки безпритульних тварин, допомоги пенсіонерам та малозабезпеченим утримувати тварин, проведення вакцинації, карантинного утримання після проведення стерилізації, кліпсування, створення пунктів харчування.1