Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Гість з Національного університету оборони України

Гість з Національного університету оборони України

15 березня в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г.Сковороди відбулася зустріч із кандидатом технічних наук, доцентом, деканом факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Вадимом Марценківським. В минулому році між нашим вишом та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського було підписано угоду про співробітництво. У підписаній угоді сферами взаємодії були визнані: співробітництво в питаннях військово-патріотичного виховання молоді, обмін досвідом у галузі сучасних педагогічних методик, спільне проведення наукових заходів, реалізація спільних видавничих проектів, обмін науковими, навчальними та іншими матеріалами, що представляють взаємний інтерес, взаємодія в соціально-культурній сфері та сфері підготовки офіцерів запасу.

З вітальним словом до студентів, викладачів, співробітників вишу звернувся полковник запасу Вадим Марценківський, який розповів про роботу очолюваного ним факультету. Він наголосив, що факультет підготовки офіцерів запасу – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі і готує фахівців всіх рівнів і видів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня. Факультет здійснює військову підготовку офіцерів запасу за такими напрямами як політологія, психологія, тилове і фінансове забезпечення, математичне та програмне забезпечення АСУ, будівництво й експлуатація військових та спеціальних споруд, інженерно-технічне забезпечення і організація пожежної безпеки.

Після закінчення навчання та присвоєння звання молодшого лейтенанта запасу випускники факультету можуть проходити кадрову військову службу у Збройних Силах та інших силових структурах України: МВС, СБУ, ВВ МВС, Прикордонна служба та ін. Під час прийому на державну службу в органи державного управління, в місцеві органи влади, на державні та приватні підприємства у претендента на посаду враховується наявність підготовки за програмою навчання офіцера запасу та військового звання.

Вадим Марценківський запросив усіх бажаючих до співпраці з факультетом підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і висловив сподівання, що співпраця між навчальними закладами на основі принципів взаєморозуміння та взаємоповаги буде довготривалою і плідною.


Автор: Ольга Науменко, фахівець редакційно-видавничого відділу університету

1