Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Гість з Національного університету оборони України

Гість з Національного університету оборони України

15 березня в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г.Сковороди відбулася зустріч із кандидатом технічних наук, доцентом, деканом факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Вадимом Марценківським. В минулому році між нашим вишом та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського було підписано угоду про співробітництво. У підписаній угоді сферами взаємодії були визнані: співробітництво в питаннях військово-патріотичного виховання молоді, обмін досвідом у галузі сучасних педагогічних методик, спільне проведення наукових заходів, реалізація спільних видавничих проектів, обмін науковими, навчальними та іншими матеріалами, що представляють взаємний інтерес, взаємодія в соціально-культурній сфері та сфері підготовки офіцерів запасу.

З вітальним словом до студентів, викладачів, співробітників вишу звернувся полковник запасу Вадим Марценківський, який розповів про роботу очолюваного ним факультету. Він наголосив, що факультет підготовки офіцерів запасу – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі і готує фахівців всіх рівнів і видів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня. Факультет здійснює військову підготовку офіцерів запасу за такими напрямами як політологія, психологія, тилове і фінансове забезпечення, математичне та програмне забезпечення АСУ, будівництво й експлуатація військових та спеціальних споруд, інженерно-технічне забезпечення і організація пожежної безпеки.

Після закінчення навчання та присвоєння звання молодшого лейтенанта запасу випускники факультету можуть проходити кадрову військову службу у Збройних Силах та інших силових структурах України: МВС, СБУ, ВВ МВС, Прикордонна служба та ін. Під час прийому на державну службу в органи державного управління, в місцеві органи влади, на державні та приватні підприємства у претендента на посаду враховується наявність підготовки за програмою навчання офіцера запасу та військового звання.

Вадим Марценківський запросив усіх бажаючих до співпраці з факультетом підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і висловив сподівання, що співпраця між навчальними закладами на основі принципів взаєморозуміння та взаємоповаги буде довготривалою і плідною.


Автор: Ольга Науменко, фахівець редакційно-видавничого відділу університету

1