Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Міжнародний фестиваль «Рок Булава» – 2016 пройшов у Переяславі

Міжнародний фестиваль «Рок Булава» – 2016 пройшов у Переяславі

Міжнародний фестиваль «Рок Булава» – 2016 пройшов у Переяславі

17-19 червня в місті Переяславі-Хмельницькому на березі річки Дніпро на території санаторно-оздоровчого підприємства «Учбово-спортивна база «Переяславль» відбувся ювілейний Міжнародний фестиваль «Рок-Булава».

Протягом 3-ох днів поціновувачам рок-музики близько 60-ти гуртів із різних куточків України та гості з близького зарубіжжя дарували море драйву та незабутні враження.

Про сам фестиваль та його проведення розповідають організатори заходу Олександр Мошков та Ігор Скоростинський: «Рок Булава» відзначає у цьому році ювілей – 5 років свого існування. Дуже приємно, що третій рік поспіль він проходить у Переяславі-Хмельницькому, де знаходиться величезна кількість музеїв, а також незабутні краєвиди. Саме таке місце ми й шукали для проведення «Рок Булави». У фестивалі взяли участь рок-гурти, які пройшли попередній відбір. Всі учасники – прихильники одного стилю, рок-музики, але всі вони різні по-своєму, індивідуальні та харизматичні. Неповторність – головна вимога для участі у концертній програмі заходу. Хотілося б висловити подяку тим, хто допоміг в організації та проведенні рок-фестивалю: міському голові Тарасу Костіну, Переяслав-Хмельницькому турагенству «Мережа Агенцій Горящих Путівок», громадській організації «Джем Толока», волонтерам».

Не обійшлося і без сюрпризів – спеціальним запрошеними гостями програми стали українськиі рок-гурти «Антитіла», «Роллікс», «Моноліт», а також інші відомі колективи, які заряджали публіку неймовірною енергетикою та адреналіном. А ще у програмі заходу була низка цікавих та яскравих дійств: розіграш квитків на черговий фестиваль «Рок Булава» та мандрівку «Подорож по країні», польова кухня, ігри та розваги. Особливої атмосфери рок-фестивалю додало наметове містечко, розташоване під відкритим небом на території навчально-спортивної бази «Переяславль».

Учасники фестивалю:
- АНТИТІЛА
- РОЛЛІКС
- MORPHINE SUFFERING
- BE MY GUEST
- МОНОЛІТ
- STEREO ISTERIKA
- CHESHIRES
- Cherry-merry
- THE FORTY REVOLUTIONS
- Outta Peak ( Італія )
- Workplace ( Польща )
- EARL GREY ( Німеччина )
+ 60 ГУРТІВ1