Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Де в Переяславі можна придбити освячені паски
14.04.2020


Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Головна » Новини » Дітей з особливими потребами об’єднав фестиваль

Дітей з особливими потребами об’єднав фестиваль

Дітей з особливими потребами об’єднав фестиваль

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, 30 листопада в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста відбувся щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе». Його організували та провели працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Участь у ньому взяли 50 юних переяславців.

Метою фестивалю «Повір у себе» традиційно є розвиток, підтримка творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами.

У фойє Будинку художньої творчості була розгорнута виставка творчих робіт учасників фестивалю, де були широко представлені такі жанри прикладного мистецтва, як лозоплетіння, живопис, бісероплетіння, вишивка стрічками та бісером, в’язання, які виконали Марта Лис, Людмила Лаштаєва, Дмитро Овчаренко, Анастасія Левченко.

Улюблені малечею персонажі мультфільмів Сімка (Тетяна Ковшун) та Нолик (Анна Порфір’єва) своїми дотепними жартами зуміли створити дітям святковий настрій, організувати їх до занять у майстер-класах під керівництвом майстринь Будинку художньої творчості Світлани Кондратенко, Марії Губар, Лідії Висовень, Тетяни Буторіної. Юні учасники заходу з великим інтересом та натхненням майстрували оберіг, виготовляли дизайн-композицію, вправлялися у виконанні елементів петриківського розпису. Свої вироби вони з гордістю дарували рідним.

Естафету свята продовжив святковий концерт за участю вихованців БХТ ДЮМ – акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун), хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко), вокальної студії «Акорд» (керівник Анна Порфір’єва).

А насамкінець всі учасники фестивалю отримали у подарунок набори солодощів від міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Автор: Майя Погребна, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи МЦСССДМ

1