Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Колегія міського відділу освіти
29.12.2017


«Новорічні фантазії»
28.12.2017

У приміщенні дитячої художньої школи міста Переяслава-Хмельницького 28 грудня 2017 року відкрилася виставки дитячих художніх робіт «Новорічні фантазії».


Київська обласна рада підтримала рішення Переяслав-Хмельницької міської ради про перейменування міста
27.12.2017


У Переяславі відкрили Новорічну ялинку
22.12.2017


Бюджет Переяслава на 2018 рік майже 307 мільйонів
22.12.2017


Головна » Новини » Дітей з особливими потребами об’єднав фестиваль

Дітей з особливими потребами об’єднав фестиваль

Дітей з особливими потребами об’єднав фестиваль

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, 30 листопада в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста відбувся щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе». Його організували та провели працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Участь у ньому взяли 50 юних переяславців.

Метою фестивалю «Повір у себе» традиційно є розвиток, підтримка творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами.

У фойє Будинку художньої творчості була розгорнута виставка творчих робіт учасників фестивалю, де були широко представлені такі жанри прикладного мистецтва, як лозоплетіння, живопис, бісероплетіння, вишивка стрічками та бісером, в’язання, які виконали Марта Лис, Людмила Лаштаєва, Дмитро Овчаренко, Анастасія Левченко.

Улюблені малечею персонажі мультфільмів Сімка (Тетяна Ковшун) та Нолик (Анна Порфір’єва) своїми дотепними жартами зуміли створити дітям святковий настрій, організувати їх до занять у майстер-класах під керівництвом майстринь Будинку художньої творчості Світлани Кондратенко, Марії Губар, Лідії Висовень, Тетяни Буторіної. Юні учасники заходу з великим інтересом та натхненням майстрували оберіг, виготовляли дизайн-композицію, вправлялися у виконанні елементів петриківського розпису. Свої вироби вони з гордістю дарували рідним.

Естафету свята продовжив святковий концерт за участю вихованців БХТ ДЮМ – акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун), хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко), вокальної студії «Акорд» (керівник Анна Порфір’єва).

А насамкінець всі учасники фестивалю отримали у подарунок набори солодощів від міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Автор: Майя Погребна, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи МЦСССДМ

1