Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » В Переяславі у десятий раз пройла Слов’янська хвиля

В Переяславі у десятий раз пройла Слов’янська хвиля

У суботу, 4 червня, у Переяславі стартували десяті ювілейні перегони вольових та сильних людей. За вісім годин цих складних змагань спортсмени проплили 1,9 кілометрів, проїхали велосипедом 90 км. та пробіглии 21.1 км. Змагання розпочалися о 9 годині на дамбі Канівського водосховища, неподалік міського пляжу.

На старт в індивідуальній гонці вийшло 82 тріатлоніста, в якій цього року візьмуть участь вперше 4 переяславці. Раніше наші земляки мали можливість змагатися лише в командних гонках. Зміна етапів відбулася: із плавання на вело – на дамбі, із вело на біг – на центральній площі міста, фініш на центральній площі міста. На старт змагань також вийшло сім естафетних команд.

За попередніми даними у особистому заліку перемогу отримав Тарас Дубенець із Києва. Його результат 4 години, 14 хвилин, 48 секунд. Другим із результатом 4 години, 37 хвилин, 20 секунд на фініш прибіг спортсмен із Вишгорода Валентин Луцишин. Бронзовим призером став киянин В’ячеслав Гончар – його результат 4 години 38 хвилин, 44 секунди.

Із наших земляків найшвидше дистанцію тріатлона пройшов Антон Мамітько його результат 5 годин 4 хвилини, 38 секунд – це став 9 результат в особистому заліку. Із результатом 5 годин, 24 хвилини та 39 секунд дистанцію завершив Василь Товкайло і це 19 результат в особистому заліку. Микола Богатир посів 23 місце із результатом 5 годин, 29 хвилин, 23 секунди,а Юрій Герасименко – 25 місце. Його результат 5годин, 31 хвилина, 25 секунд. Отож переяславці, як для першого разу, показали доволі пристойні результати.

Серед жінок перемогу, як і минулого року святкувала Катерина Яковенко із Києва.1