Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Де в Переяславі можна придбити освячені паски
14.04.2020


Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Головна » Новини » Депутати Верховної Ради ознайомилися з туристичним потенціалом Переяслава

Депутати Верховної Ради ознайомилися з туристичним потенціалом Переяслава

Депутати Верховної Ради ознайомилися з туристичним потенціалом Переяслава

12 квітня в конференц-залі Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості під керівництвом Народного депутата України Артура Палатного відбулося виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему: «Переяслав-Хмельницький – місто-музей зі значним туристичним потенціалом». Перед початком засідання делегація гостей міста оглянула експозицію будинку – музею академіка Володимира Заболотного – відомого архітектора, засновника і президента Академії архітектури України, одного з авторів проекту будинку Верховної Ради України.

У роботі засідання взяли участь Народні депутати України – члени Комітету, представники профільних державних, обласних та місцевих органів влади, керівники міста, депутати міської ради, представники громадських організацій, науковці, журналісти. Міський голова Тарас Костін розповів присутнім про рідне місто та його славну історію від сивої давнини до наших днів. З вітальним словом до учасників зібрання звернулася заступник міського голови Валентина Губенко.

Про особливості та перспективи проведення міських фестивалів розповіла начальник відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради Антоніна Курченко. Тема її виступу: «Унікальна фестивальна зона – механізм привернення туристів до Переяслава».

Історик та науковець Олександр Колибенко свій виступ присвятив темі «Збереження надбань національної культурної спадщини – запорука розвитку туристичного Переяслава».

Про свій десятирічний досвід розкриття туристичного потенціалу Переяславщини розповів присутнім громадський активіст, засновник громадської ініціативи «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки» Микола Богатир. До своєї розповіді він додав відеоматеріали.

Завершальним став виступ віце-президента Федерації повітроплавання України, почесного партнера міста В’ячеслава Гардашника на тему: «Фестиваль повітряних куль – вагомий внесок у розвиток туризму Переяслава».

По завершенні засідання Народний депутат України Артур Палатний подарував міському голові Тарасу Костіну пам’ятний сувенір, який згодом займе почесне місце в музеї міста. В свою чергу, Тарас Вікторович подарував присутнім високим гостям книги про місто Переяслав. Потім учасники зібрання відвідали музей Григорія Сковороди.1