Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Відкрито пам’ятник загиблим бійцям АТО
24.03.2019


Нова громадська вбиральня буде платною
23.03.2019


Музей кобзарства відзначив 30ти річний ювілей
22.03.2019


Ярмарок професій для випускників Переяславщини
22.03.2019


Нерест 2019. Водойми де дозволено риболовля у нерест
20.03.2019

Київський рибоохоронний патруль опублікував перелік ділянок водойм Київщини, де дозволений любительський і спортивний вилов риби.


Головна » Новини » День знань у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті

День знань у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті

День знань у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті

Цього року велику та дружну студентську родину Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди поповнив новий загін талановитої молоді. За підсумками вступних іспитів до університету зараховано 2120 студентів, з них – 1159 на денну форму навчання та 961 – на заочну.

У перший день осені в університеті відбулися урочистості, присвячені Дню знань і посвяті у студенти абітурієнтів 2018 року. Свято розпочалось з урочистої лінійки за участю керівництва, співробітників, студентів та гостей вишу. Усіх присутніх вітали з початком нового навчального року ректор нашого університету, професор Віктор Коцур, міський голова Тарас Костін, член Спілки журналістів України Іван Шпиталь, голова Студентської ради університету Іван Рябчук. У своєму зверненні до студентів та гостей ректор університету Віктор Коцур наголосив, що важливою складовою життя молодої людини, громадянина України стає неперервна освіта, головна мета якої — всебічний розвиток особи, максимальна реалізація здібностей, виховання в собі справжнього патріота Батьківщини.  

Основним завданням педагогічного колективу Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету було і залишається завдання не тільки якісно підготувати висококваліфікованого фахівця, а й в першу чергу, випустити у велике життя високорозвинену особистість. За 30 років університет підготував десятки тисяч фахівців. Гордістю університету є його випускники — прославлені боксери Віктор та Володимир Кличко, багаторазова чемпіонка Параолімпійський ігор, біатлоністка – Олена Юрковська, учасник двох олімпійських ігор (Атланта, 1996 р.; Сідней 2000 р.); чемпіон Всесвітньої універсіади, призер Кубка Європи з фехтування на рапірах – Олексій Бризгалов, чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор (Сінгапур, 2010 р.) та чемпіон Європи зі спортивної ходи Ігор Лященко, срібна призерка Європейських юнацьких Олімпійських ігор (фестивалю) зі штовхання ядра в м. Ліньяно-Сабб’ядоро (Італія, 2005 р.) Анна Самолюк, срібний призер ХХ Дефлімпійських ігор в Австралії (2005 р.), бронзовий призер XXI Дефлімпійських ігор у Тайвані (2009 р), чемпіон  світу (2004 р.), срібний призер чемпіонату світу (2008); срібний і бронзовий призер чемпіонату Європи (2003 р.) з греко-римської боротьби – Сергій Малишевський та багато-багато  інших.

За багаторічною традицією ректор університету Віктор Коцур вручив першокурсникам символічний студентський квиток. Гарний настрій та радісне задоволення подарували глядачам виступи вокалістів університету: Анастасії  Петрової, Анни Ляч, Андрія Іващенка, Азубіке Чіджоке.

Побажаємо ж першокурсникам наполегливості на шляху до омріяної мети, радості здобуття нових потужних знань. Нехай ваша хода, дорогі першокурсники, буде впевненою, прагнення — світлими, а дії — відповідальними, мудрими, успішними!


Автор: Ольга Науменко, фахівець соціально-гуманітарного відділу університету

1