Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Переяславщина відсвяткувала День працівників сільського господарства

Переяславщина відсвяткувала День працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства як найголовніше свято хліборобського року трудівники Переяславщини відзначили 18 листопада. У залі РБК зібралися керівники господарств, фермери, рядові виробничники, заслужені працівники сільського господарства і ветерани праці, сільські голови. Цього року Переяславщина має що святкувати: перше місце серед усіх районів Київської області за валовим збором врожаю – це 200 тисяч тонн зерна! Середня врожайність культур склала 62,2 ц/га, і це один з п’яти кращих результатів в області.

Вагомий внесок у щедрий коровай Переяславщини зробили такі підприємства: ПП «Євросем», де зібрали 40 тис. тонн валового врожаю із середнім показником урожайності 76,8 ц/га, ТОВ «Нива Переяславщини» (38 тис. тонн, 92,3 ц /га), ПП «Соснова» (22 тис. тонн, 76,7 ц/га), СФГ «Альта» (15 тис. тонн, 71 ц/га), ПП «Земля Переяславщини» (11,5 тис. тонн, 70 ц/га). Особливо високих показників урожайності окремих культур досягли у ФГ «Геркулес» – 97 ц/га озимої пшениці, по 50 ц/га вівса зібрали в ПП «Строкова-Агро», ТОВ «Стейкагро» виростило озимий ячмінь з урожайністю 75 ц/га.

З такими вагомими здобутками виробників на святі привітала Любов Кузькова, начальник відділу агропромислового розвитку РДА. Вона відзначила також фермерські овочівницькі господарства «Санрайз» та «Любава». Завдяки ПП «Євросем» у районі зросло тваринницьке стадо на 336 голів ВРХ, з яких – 225 корів. Загалом валовий надій молока склав 4 820 тонн, а від корови – 4500 кг. Молочне виробництво підтримують у ПП «Соснова», ПОП «Україна», ПП «Строкова-Агро».

З професійним святом та високими здобутками аграріїв привітали голова РДА Андрій Пряхін, голова районної ради Петро Качкалда, міський голова Тарас Костін, перший заступник голови РДА Юрій Бобровнік. Вони з вдячністю прийняли від трудівників щедрий коровай та вручили їм багато святкових відзнак.

Дипломи голови РДА та голови районної ради за І місце в районі за валовим збором зерна здобув колектив ТОВ «Євросем» (керівник Михайло Чернюк), ІІ місце та відповідний диплом отримав колектив ТОВ «Нива Переяславщини» (директор Віталій Шакель), диплом за третій результат у зборі врожаю отримав для свого колективу Юрій Павлушко, директор ПП «Соснова». Крім того, іменні подяки та грошові винагороди отримали 43 працівники різного фаху та посад великих і малих підприємств. Приємно було бачити в числі нагороджених і немало молоді: славні хліборобські традиції є кому продовжувати і розвивати.

Самовіддану працю наших трудівників гідно оцінили також в області: 10 спеціалістів АПК Переяславщини нагороджено грамотами департаменту АПР Київської ОДА, Почесними грамотами КОДА – Михайла Чернюка, керівника ТОВ «Євросем», та Любов Кузькову, начальника відділу АПР РДА, Ігоря Колихалова, генерального директора ТОВ «Саланг-Агро», відзначили Подякою КОДА.

Чудовий святковий концерт подарували артисти закладів культури району: солісти Віктор Палатний та Лідія Ющишина, гурт «Дівчата», дует «Лілея», тріо ансамблю «Помокляночка», артисти Хоцьківського будинку культури, танцювальний колектив «Реверанс», овації зірвав дует баяніста Василя Заболотного та бубоністки Віри Яреми.1