Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Святкування Дня працівників сільського господарства на Переяславщині

Святкування Дня працівників сільського господарства на Переяславщині

Святкування Дня працівників сільського господарства на Переяславщині

16 листопада в районному будинку культури відбулося урочисте святкування Дня працівників сільського господарства громади Переяславщини. Перед початком програми у фойє грали музиканти народного колективу «Переяславський диксиленд», для запрошених було накрито частування та брейк-кава. Свято розпочали учасники народного аматорського хору «Дніпрові хвилі»  Миколи Козачка виконанням Гімну України.

З привітанням на сцені виступив голова районної ради Петро Качкалда.  Відзначив, що цього року аграрії району виростили рекордний урожай: на сьогодні зібрано 263 тисячі тонн зерна, і коли обмолотиться остання кукурудза на полях, то загальний валовий збір становитиме не менше 300 тонн. Торік було на сто тисяч тонн менше.  Зауважив на несправедливій державній політиці щодо виробників сільгосппродукції, дисбалансу між цінами на зерно та засобами виробництва. Так нині тонна  комплексного міндобрива коштує 13-14 тисяч грн.. а тонна кукурудзи – три тисячі. Та зрештою, хлібороби не раз переживали важкі часи, і щоразу струшували з пліч втому, розчарування і знову виходили в поле. Тож побажав усім, щоб і наділ так щедро колосилася нива, а робота приносила втіху.

Під бурхливі оплески залу цього дня вручено багато чимало відзнак.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята переяславців гідно оцінили також в області, грамоти Київської обласної державної адміністрації отримало 4 працівники сільського господарства: Олександр Винарський,заступник директора по технічній частині ПП «Соснова»; Андрій Хижун, механізатор сільськогосподарського підприємства «Альта»; Борис Бицюра, тракторист-машиніст ПП «Форм Лайн»; Олександр Болілий, тракторист-машиніст СП ТОВ «Нива Переяславщини»; 3 трудові колективи: трудовий колектив приватного підприємства «Земля Переяславщини» - за значний внесок у розвиток сільських територій, керівник Олександр Ярема; трудовий колектив виробничо-комерційної фірми «Укрпромпостач-95» ЛТД – за високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток м’ясопереробної промисловості, керівник Сергій Доброскок; трудовий колектив СП ТОВ «Нива Переяславщини» - за високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток галузі свинарства, керівник Віталій Шакель.

Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України: Юрій Павлушко– директор приватного підприємства «Соснова», В’ячеслав Саулко – директор ТОВ «СІМЕКС АЛЬЯНС Україна».

46 подяк, грошові премії та квіти від Переяслав-Хмельницької райдежадміністрації та Переяслав-Хмельницької районної ради отримали працівники різного фаху та посад великих і малих підприємств району.

Привітати виробників району з головним святом прийшов і міський голова Тарас Костін, він також вручив відзнаки міськради ряду керівників. Учасників свята пригостили короваєм з нового врожаю. Піднесеного святкового настрою додали артисти закладів культури району, подарувавши чудовий святковий концерт. На сцені виступили: солістка Оксана Ковальчук, народний аматорський хор «Дніпрові хвилі», хореографічний колектив «Реверанс», а головним сюрпризом урочистостей було вітання фіналіста телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» Михайла Мирки.1