Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » День працівників культури та майстрів народного мистецтва на Переяславщині

День працівників культури та майстрів народного мистецтва на Переяславщині

День працівників культури та майстрів народного мистецтва на Переяславщині

9 листопада у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Присутніх привітали та подякували за плідну працю заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко та заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко. У своїх промовах вони високо оцінили  роботу усіх галузей культури та за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток народної творчості, збереження і відродження  культурної спадщини району та з нагоди свята вручили Подяки з грошовими винагородами кращим представникам галузі. Також були вручені грамоти від Міністерства культури України та обласного управління культури Київської обласної державної адміністрації.

Продовжив церемонію нагородження в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Віталій Біденко, який привітав з професійним святом всіх тих, хто танцює, співає, малює, пише сценарії, пісні, робить театральні постановки, організовує заходи, вірно служить культурі, щедро віддаючи свій талант і майстерність людям, та вручив дипломи в номінаціях: «За відданість професій», «Берегиня традицій», «Мистецька родина», «Майстер своєї справи», «Відкриття року», «Енергія року», «Служитель Мельпомени», «Служитель Терпсихори», «Яскрава індивідуальність», «Віртуоз року» та зіркові статуетки кращим працівникам культури нашого району.

Також цього дня було нагороджено лауреатів акцій: «Покровитель культури рідного села» – Світлану Кондратенко, сільського голову Гланишівської сільської ради; «Дорогою добра-2018» – Василя Григоренка, керівника селянського господарства «Альта» (с. Дем’янці) та Володимира Бузницького, керівника фермерського господарства «Володар» (с. Хоцьки); «Кращий працівник культури-2018» –  Ольгу Онопрієнко, директора будинку культури села Горбані.

З нагоди свята низько вклонилися 11-м ветеранам культури, подякувавши їм за мудрість, знання, настанови й підтримку.

Із теплими словами та нагородами для працівників культури виступила голова галузевої Ради голів профспілки працівників культури району Любов Рубан.

Щирі вітальні слова лунали й від начальника міського відділу культури Антоніни Курченко, яка прийшла на свято із великим букетом троянд.

Чудового урочистого настрою всім присутнім цього дня дарували естрадний гурт «Ерідон», дует «Дівчата», солістка Лідія Ющишина танцювальний колектив «Реверанс», корифеї культури Тетяна Холодна та Михайло Бобик.

У фойє районного будинку культури було організовано фотолокації та оформлено Книгу Побажань, в якій всі охочі мали змогу залишити свої відгуки та побажання з нагоди сьогоднішнього свята.1