Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Свято мікрорайону Трубайлівка
16.09.2019


День міста Переяслав - 21 вересня
14.09.2019

План заходів до дня міста Переяслав-Хмельницький


Авторські тури в Португалію - подорож на край світу
14.09.2019


Зміни грошового обігу 2019 в Україні
12.09.2019

Банкнота в 1000 гривень та відмова від копійок. Коли і навіщо?


Засідання оргкомітету з питань відзначення Дня міста
04.09.2019


Головна » Новини » День працівників культури та майстрів народного мистецтва на Переяславщині

День працівників культури та майстрів народного мистецтва на Переяславщині

День працівників культури та майстрів народного мистецтва на Переяславщині

9 листопада у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Присутніх привітали та подякували за плідну працю заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко та заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко. У своїх промовах вони високо оцінили  роботу усіх галузей культури та за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток народної творчості, збереження і відродження  культурної спадщини району та з нагоди свята вручили Подяки з грошовими винагородами кращим представникам галузі. Також були вручені грамоти від Міністерства культури України та обласного управління культури Київської обласної державної адміністрації.

Продовжив церемонію нагородження в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Віталій Біденко, який привітав з професійним святом всіх тих, хто танцює, співає, малює, пише сценарії, пісні, робить театральні постановки, організовує заходи, вірно служить культурі, щедро віддаючи свій талант і майстерність людям, та вручив дипломи в номінаціях: «За відданість професій», «Берегиня традицій», «Мистецька родина», «Майстер своєї справи», «Відкриття року», «Енергія року», «Служитель Мельпомени», «Служитель Терпсихори», «Яскрава індивідуальність», «Віртуоз року» та зіркові статуетки кращим працівникам культури нашого району.

Також цього дня було нагороджено лауреатів акцій: «Покровитель культури рідного села» – Світлану Кондратенко, сільського голову Гланишівської сільської ради; «Дорогою добра-2018» – Василя Григоренка, керівника селянського господарства «Альта» (с. Дем’янці) та Володимира Бузницького, керівника фермерського господарства «Володар» (с. Хоцьки); «Кращий працівник культури-2018» –  Ольгу Онопрієнко, директора будинку культури села Горбані.

З нагоди свята низько вклонилися 11-м ветеранам культури, подякувавши їм за мудрість, знання, настанови й підтримку.

Із теплими словами та нагородами для працівників культури виступила голова галузевої Ради голів профспілки працівників культури району Любов Рубан.

Щирі вітальні слова лунали й від начальника міського відділу культури Антоніни Курченко, яка прийшла на свято із великим букетом троянд.

Чудового урочистого настрою всім присутнім цього дня дарували естрадний гурт «Ерідон», дует «Дівчата», солістка Лідія Ющишина танцювальний колектив «Реверанс», корифеї культури Тетяна Холодна та Михайло Бобик.

У фойє районного будинку культури було організовано фотолокації та оформлено Книгу Побажань, в якій всі охочі мали змогу залишити свої відгуки та побажання з нагоди сьогоднішнього свята.1