Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Верховна Рада перейменувала Переяслав-Хмельницький
01.11.2019


Сімейна реабілітація у госпіталі в Циблях
11.10.2019

початку реабілітації учасників АТО в Українському медико-соціальному центрі ветеранів війни, що біля села Циблі на Переяславщині, стає все актуальнішим питання сімейної реабілітації.


Змагання зі спортивного туризму у Германському лісі
30.09.2019


Площа Переяславської ради стала майданом Княжий двір
29.09.2019


Педагогам дошкільних закладів освіти підвищать оклади
28.09.2019


Головна » Новини » День молоді у Переяславі

День молоді у Переяславі

Кожного року в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді, свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. 26 червня з нагоди Дня молоді на центральній площі міста на жителів Переяслава чекала святкова програма.

О 17-00 у Народному центрі культури «Зустріч» проходила фотовиставка « Я і моє місто» у виконанні 7-и місцевих фотографів-аматорів, які були відзначені подяками від відділу культури та туризму виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради.

На центральній площі міста від центру психологічного розвитку дітей і дорослих «Діалог» проходили майстер-класи з ліплення з пластиліну та з малювання фарбами, із аквагриму, техніки розпису тіла, від вихованців БХТДЮМ, а також із розпису на воді у техніці Ембру від спеціально запрошеної майстрині з Кременчуга Світлани Сілантьєвої.

О 18-00 відбулося урочисте привітання з нагоди Дня молоді та Дня Конституції від керівних органів місцевої влади: першого заступника міського голови Григорія Карнауха, секретаря міської ради Петра Бочаріна та заступника міського голови Валентини Губенко. За активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді Подякою міського голови та цінними подарунками було відзначено таких представників молодіжних громадських організацій міста:

Герасименка Юрія Васильовича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Богатиря Миколу Миколайовича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Товкайла Василя Миколайовича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Мамітька Антона Володимировича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Томчука Юрія Вікторовича – члена ГО «Джем толока».
Літкову Олену Олександрівну – члена ГО « Джем толока».
Мацкевича Дмитра Івановича – члена ГО « Джем толока».
Микитенко Оксану Анатоліївну – вихованку Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді за І місце у Всеукраїнській виставці «Знай свій рідний край».
Міранович Владислав Дмитрович – голова студентської ради ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

О 19-00 розпочався патріотично-мистецький захід «Молодь – надія держави», у якому продемонстрували свої хореографічні та вокальні дані танцювальні гурти та співаки Переяславщини. У рамках святкування діяла виїзна торгівля та дитячі атракціони.1