Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Самоізоляція? Знову?
01.01.2021


Погода на месяц в Переяславе
14.12.2020


Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Головна » Новини » День молоді у Переяславі

День молоді у Переяславі

Кожного року в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді, свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. 26 червня з нагоди Дня молоді на центральній площі міста на жителів Переяслава чекала святкова програма.

О 17-00 у Народному центрі культури «Зустріч» проходила фотовиставка « Я і моє місто» у виконанні 7-и місцевих фотографів-аматорів, які були відзначені подяками від відділу культури та туризму виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради.

На центральній площі міста від центру психологічного розвитку дітей і дорослих «Діалог» проходили майстер-класи з ліплення з пластиліну та з малювання фарбами, із аквагриму, техніки розпису тіла, від вихованців БХТДЮМ, а також із розпису на воді у техніці Ембру від спеціально запрошеної майстрині з Кременчуга Світлани Сілантьєвої.

О 18-00 відбулося урочисте привітання з нагоди Дня молоді та Дня Конституції від керівних органів місцевої влади: першого заступника міського голови Григорія Карнауха, секретаря міської ради Петра Бочаріна та заступника міського голови Валентини Губенко. За активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді Подякою міського голови та цінними подарунками було відзначено таких представників молодіжних громадських організацій міста:

Герасименка Юрія Васильовича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Богатиря Миколу Миколайовича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Товкайла Василя Миколайовича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Мамітька Антона Володимировича – учасника міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська хвиля».
Томчука Юрія Вікторовича – члена ГО «Джем толока».
Літкову Олену Олександрівну – члена ГО « Джем толока».
Мацкевича Дмитра Івановича – члена ГО « Джем толока».
Микитенко Оксану Анатоліївну – вихованку Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді за І місце у Всеукраїнській виставці «Знай свій рідний край».
Міранович Владислав Дмитрович – голова студентської ради ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

О 19-00 розпочався патріотично-мистецький захід «Молодь – надія держави», у якому продемонстрували свої хореографічні та вокальні дані танцювальні гурти та співаки Переяславщини. У рамках святкування діяла виїзна торгівля та дитячі атракціони.1