Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » День Святого Миколая в Переяславі

День Святого Миколая в Переяславі

День Святого Миколая в Переяславі

19 грудня на території в Національного історико-етнографічного заповіднику «Переяслав», за сприяння Київської обласної державної адміністрації, провели святкування дня святого Миколая «Благословенні Миколаєм». На вході до музею гостей зустрічали казкові герої, які з піснями та жартами супроводжували гостей до Базарної площі, де і відбулось головне дійство свята.

Організатори зробили все можливе, аби цього зимового дня дітямбуло радісно, цікаво та весело.

Неподалік хати чинбаря облаштували штаб, де всі охочі могли долучитись до участі у квесті. Учасники мали за обмежений час знайти певні садиби, відповісти там на поставлені питання і в разі правильної відповіді отримати частину фотографії, аби потім скласти велику цілу світлину. На вході до Базарної площі під великою ялиною розмістилась резиденція святого Миколая. Тут кожен із учасників свята міг написати листа із побажаннями воїнам АТО. Також на передову організатори обіцяли відправити і малюнки, які неподалік резиденції малювали юні художники. Посеред площі було встановлено величезного дідуха, котрого дітвора прикрашала зробленими власноруч іграшками із паперу, сіна, солоного тіста. Всі бажаючі мали змогу навчитась робити прикраси на майстер-класах, який проводили керівники гуртків дитячої творчості міста та району.

Кожен знаходив собі заняття за смаком. Доки ведучі свята Едуард Нікітін та Юлія Якименко веселилися із найменшими учасниками свята, проводячи ігри, у які колись під час різдвяних свят бавились наші пращури. Старші, розділившись на дві команди, грали в хокей, кому не дісталось ключок, змагались у перетягуванні линви, хтось гойдався, хтось просто милувався краєвидами та робив селфі. Вся площа була переповнена веселим гомоном, дитячим сміхом, музикою та співом як артистів, так і гостей. Усіх, хто зголоднів, шеф-повар київських ресторанів преміа-класу Павло Сидоренко безкоштовно пригощав гарячими напоями та випічкою. За час свята учасники випили 400 літрів чаю та з’їли близько двох тисяч пиріжків та ватрушок.

Працівники з надзвичайних ситуацій на території музею розгорнули кілька пунктів обігріву. Тож хто змерз, міг якийсь час провести у теплих наметах. Подивитись, як святкує дітвора та привітати їх зі святом приїхали заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, голова РДА Андрій Пряхін та міський голова Тарас Костін.
Щиро вітав усіх зі святом і сам святий Миколай. Він повідомив, що сьогодні всі отримають подарунки, і свою обіцянку він виконав.

Вподовж усього свята гостей розважали різдвяними піснями та танцями самодіяльні артисти міста та району.1