Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » ХХХІ-ий чемпіонат університету з пауерліфтингу

ХХХІ-ий чемпіонат університету з пауерліфтингу

ХХХІ-ий чемпіонат університету з пауерліфтингу

11 квітня 2019 року відбувся ХХХІ-ий чемпіонат університету з пауерліфтингу, де спорстмени визначали найсильнішого у жимі штанги лежачи.

Як зазначив головний суддя змагань, Заслужений тренер України Тарас Кириченко, пауерліфтинг у нашому університеті має міцне історичне коріння і славні традиції. Відтак, у стінах нашої альма-матер підготовлено цілу низку видатних спортсменів – призерів та чемпіонів найпрестижніших міжнародних змагань: чемпіонатів світу і Європи.

Користується популярністю пауерліфтинг і нині, яскравим свідченням чого стали проведені змагання. Традиційно, вони пройшли у досить цікавій та напруженій боротьбі. Назвемо імена переможців і призерів. Так у дівчат, що змагались у абсолютній ваговій категорії перемогу здобула Тетяна Плахотна (ІІІ курс, факультет фізичного виховання) з результатом – 42,5 кг., срібним призером, з результатом у 40 кг., стала студентка І курсу факультету фізичного виховання Катерина Лисько, а замкнула призову трійку третьокурсниця факультету фізичного виховання Аліна Козлова з результатом 35 кг.

У юнаків у ваговій категорій до 74 кг. переміг Вячеслав Левченко (ІІІ курс, факультет фізичного виховання), шо підкорив штангу вагою у 95 кг., срібним призером з результатом 90 кг. став студент ІІ курсу фінансово-гуманітарного факультету Максим Чебан, а бронзова нагорода дісталась студенту ІІІ курсу факультету фізичного виховання Валентину Сміяну, який показав результат – 85 кг.

У абсолютній ваговій категорії, з результатом у 140 кг., переміг представник міста Переяслава-Хмельницького Андрій Чуканов. Срібло у цій категорії виборов студент ІV курсу факультету фізичного виховання Валерій Скрипка, який вижав штангу вагою у 120 кг., а замкнув трійку призерів у цій вазі Вадим Бовшик (ІІІ курс, факультет фізичного виховання) з результатом 100 кг.

Переможці та призери отримали грошові призи та грамоти, а спонсором змагань виступив профком вишу.


Автор: Прес-служба факультету фізичного виховання

1