Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Cерпневий форум освітян Переяславщини

Cерпневий форум освітян Переяславщини

Cерпневий форум освітян Переяславщини

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими заходами педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства.

29 серпня 2018 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбувся районний серпневий форум освітян Переяславщини.

У роботі форуму взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, голова ради профспілки працівників освіти і науки Переяслав-Хмельницького району Надія Каменська.

Голова Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Клименко привітав педагогів Переяславщини з початком нового навчального року та наголосив на важливості реформування системи освіти.

Начальник відділу освіти Таміла Дубина прозвітувала про підсумки роботи освітян району за минулий навчальний рік і окреслила завдання на 2018/2019 навчальний рік. Наскрізними аспектами виступу стали: надання якісних освітніх послуг, успішна реалізація державної політики у сфері реформування Концепції «Нова українська школа», забезпечення інклюзивного навчання дітей із особливими освітніми потребами, оптимізація навчальних закладів, виважена кадрова політика, покращення матеріально-технічної бази.

За ініціативи Президента України Петра Порошенка, відповідно до Закону України «Про освіту» з 1 вересня 2018 року розпочнеться практична реалізація Концепції Нової української школи. Нове освітнє середовище – це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, учителів і батьків. За кошти державного та місцевого бюджету придбано для 1-х класів меблі, комп’ютерну техніку, дидактичний матеріал.

У всіх закладах загальної середньої освіти району створено безпечні умови для перебування, праці та навчання учасників освітнього процесу.

На ці заходи було використано 4 мільйони 800 тисяч гривень субвенції як державної так і сільських рад.  Найбільше коштів виділила Світанківська сільська рада. З місцевого бюджету було виділено 1 мільйон 669 тисяч гривень на поточні ремонтні роботи закладів освіти. Для забезпечення НУШ було виділено 1033,7 тис.грн.з  місцевого бюджету та 719,2 з державного бюджету.

Завершився серпневий форум відзначенням подяками Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та Переяслав-Хмельницької районної ради з грошовою винагородою педагогічних колективів за підготовку закладів до нового навчального року в умовах становлення Нової української школи та педагогічних працівників.1