Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Центр ветеранов-фронтовиков в селе Цыбли на Киевщине приглашает на реабилитацию участников АТО/ООС

Центр ветеранов-фронтовиков в селе Цыбли на Киевщине приглашает на реабилитацию участников АТО/ООС

Центр ветеранов-фронтовиков в селе Цыбли на Киевщине приглашает на реабилитацию участников АТО/ООС

Вже п'ять років у селі Циблі функціонує сучасний Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни, який лікує ветеранів бойових дій на сході України. За цей період курс реабілітації проведено для понад 6700 захисників-учасників АТО / ООС.

У 2014 році починалося все з 30 неврологічних ліжок, призначених для відновного лікування хворих із захворюваннями та травмами центральної і периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату. Нині Центр налічує вже понад 180 ліжок для реабілітації бійців. У центрі реабілітації функціонують 3 відділення для учасників АТО / ООС: неврологічне відновного лікування, медико-психологічної реабілітації та терапевтичне. Лікування та реабілітація відбуваються відповідно до індивідуального плану оздоровлення бійця.

Зараз завдяки сучасному обладнанню, можливості Центру забезпечують фізичну реабілітацію для відновлення функцій суглобів, працюють стоматологічне, пульмонологічне, хірургічне, кардіологічне відділення. Центр також проводить бальнеофізіотерапевтичне лікування, є хірургічний блок. Над психологічною реабілітацією працює група професійних фахівців у галузі психології за найкращими світовими практиками для реабілітації учасників бойових дій.

В рамках міжнародного співробітництва в 2015 році фахівці Medical College Wisconsin and Froedtert Hospital Milwaukee (США) провели серію тренінгів для співробітників Центру з фізичної реабілітації та лікувальної фізкультури. колеги поділилися кращими методами, які використовують країни НАТО для реабілітації своїх бійців.

У 2017 році цінним досвідом поділилися і провели навчання представники Департаменту фізичної терапії МОЗ Ізраїлю спільно з відділом ортопедичної реабілітації Медичного центру Шиба. Центр постійно працює над залученням партнерів і ресурсів для його розвитку. Зокрема, до 2016 року Трастовий фонд НАТО в рамках проекту медичної реабілітації в Україні надав обладнання для проведення механотерапії (активно-пасивної розробки суглобів верхньої і нижньої кінцівки, тракційний стіл). Це сучасне обладнання дозволяє істотно прискорити процес відновлення втрачених функцій.

На території Центру оснащений тренажерний зал, майданчики для гри у волейбол і футбол. Крім того, спільно з Переяслав-Хмельницької РДА та відділом освіти розпочаті регулярні зустрічі учнів загальноосвітніх шкіл району з бійцями АТО/ ООС, які лікуються в центрі.

Розпочато створення Центру військово-патріотичного виховання дітей і молоді, ведуться роботи з облаштування фортифікаційних споруд (окопи, бліндажі, блок-пости, польова кухня).

За більш детальною інформацією про проходження безкоштовної реабілітації звертайтеся за телефонами:
+38 (050) 428-23-50 - Косенко Володимир Петрович, заступник з медичної частини; +38 (098) 611-58-68 - Мовчан Людмила Володимирівна, заступник з інформаційно-аналітичної роботи. е-mail: ydmscvv@ukr.net

Також отримати додаткову інформацію можна на сайті: www.udmscvv.com та сторінці в Facebook1