Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Центр ветеранов-фронтовиков в селе Цыбли на Киевщине приглашает на реабилитацию участников АТО/ООС

Центр ветеранов-фронтовиков в селе Цыбли на Киевщине приглашает на реабилитацию участников АТО/ООС

Центр ветеранов-фронтовиков в селе Цыбли на Киевщине приглашает на реабилитацию участников АТО/ООС

Вже п'ять років у селі Циблі функціонує сучасний Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни, який лікує ветеранів бойових дій на сході України. За цей період курс реабілітації проведено для понад 6700 захисників-учасників АТО / ООС.

У 2014 році починалося все з 30 неврологічних ліжок, призначених для відновного лікування хворих із захворюваннями та травмами центральної і периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату. Нині Центр налічує вже понад 180 ліжок для реабілітації бійців. У центрі реабілітації функціонують 3 відділення для учасників АТО / ООС: неврологічне відновного лікування, медико-психологічної реабілітації та терапевтичне. Лікування та реабілітація відбуваються відповідно до індивідуального плану оздоровлення бійця.

Зараз завдяки сучасному обладнанню, можливості Центру забезпечують фізичну реабілітацію для відновлення функцій суглобів, працюють стоматологічне, пульмонологічне, хірургічне, кардіологічне відділення. Центр також проводить бальнеофізіотерапевтичне лікування, є хірургічний блок. Над психологічною реабілітацією працює група професійних фахівців у галузі психології за найкращими світовими практиками для реабілітації учасників бойових дій.

В рамках міжнародного співробітництва в 2015 році фахівці Medical College Wisconsin and Froedtert Hospital Milwaukee (США) провели серію тренінгів для співробітників Центру з фізичної реабілітації та лікувальної фізкультури. колеги поділилися кращими методами, які використовують країни НАТО для реабілітації своїх бійців.

У 2017 році цінним досвідом поділилися і провели навчання представники Департаменту фізичної терапії МОЗ Ізраїлю спільно з відділом ортопедичної реабілітації Медичного центру Шиба. Центр постійно працює над залученням партнерів і ресурсів для його розвитку. Зокрема, до 2016 року Трастовий фонд НАТО в рамках проекту медичної реабілітації в Україні надав обладнання для проведення механотерапії (активно-пасивної розробки суглобів верхньої і нижньої кінцівки, тракційний стіл). Це сучасне обладнання дозволяє істотно прискорити процес відновлення втрачених функцій.

На території Центру оснащений тренажерний зал, майданчики для гри у волейбол і футбол. Крім того, спільно з Переяслав-Хмельницької РДА та відділом освіти розпочаті регулярні зустрічі учнів загальноосвітніх шкіл району з бійцями АТО/ ООС, які лікуються в центрі.

Розпочато створення Центру військово-патріотичного виховання дітей і молоді, ведуться роботи з облаштування фортифікаційних споруд (окопи, бліндажі, блок-пости, польова кухня).

За більш детальною інформацією про проходження безкоштовної реабілітації звертайтеся за телефонами:
+38 (050) 428-23-50 - Косенко Володимир Петрович, заступник з медичної частини; +38 (098) 611-58-68 - Мовчан Людмила Володимирівна, заступник з інформаційно-аналітичної роботи. е-mail: ydmscvv@ukr.net

Також отримати додаткову інформацію можна на сайті: www.udmscvv.com та сторінці в Facebook1