Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Будівля, де розміщувався міськом Компартії, було віддано Переяслав-Хмельницькій дитячій музичній школі

Будівля, де розміщувався міськом Компартії, було віддано Переяслав-Хмельницькій дитячій музичній школі

Відповідно до Постанови Президії Верховної Ради Української РСР від 25.08.1991 р. «Про власність Компартії України» та КПРС на території України та рішення облвиконкому No140 від 26.08.1991 р. «Про власність обкому Компартії України», виконком міської ради народнихдепутатів м. Переяслав-Хмельницького вирішив націоналізувати майно КПРС та ВЛКСМ та прийняти на баланс міськвиконкому майно міського комітету Компартії (будинок, господарські споруди, транспортні засоби і іншу власність по вул.(Богдана Хмельницького, 26).

Будівля, де розміщувався міськом Компартії, було віддано Переяслав-Хмельницькій дитячій музичній школі.

У 1998 році Міський голова Сокур Г.Р. Рішенням міськради No125 від 15.07.1998 р. доручив директору ДМШ Проказову В.Ф. вивчити питання доцільності використання музичною школою будівлі по вул. Богдана Хмельницького, 26. Міськрада в особі Сокур Г.Р. намагалась таким чином забрати приміщення у музичної школи для подальшого його використання міськрадою.

Після звернення директора Переяслав-Хмельницької ДМШ Проказова В.Ф. та трудового колективу ДМШ до голови міськради Сокур Г.Р. , намагання відібрати будівлю у музичної школи припинились. Мало того, за великий вклад Переяслав-Хмельницької дитячої музичної школи в естетичне виховання підростаючого покоління, рішенням міськради від 25 лютого 1999 р., музичній школі присвоїли ім`я українського композитора П.Г. Сениці.

Питання легалізації перебування дитячої музичної школи у будівлі по вул. Б.Хмельницького,26 та оформлення необхідним чином документації щодо будівлі та прилеглої території не розглядалось до 2013 р.

Рішенням Переяслав-Хмельницької міськради шостого скликання від 14 березня 2013 р. було вирішено надати дозвіл Переяслав-Хмельницькому відділу культури і туризму на 2 виготовлення проекту із землеустрою для подальшого оформлення права постійного користування земельною ділянкою по вул. Б.Хмельницького, 26, яка знаходиться під нерухомим майном (Дитяча музична школа ім.. П.Сениці ). Також відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради було доручено площу земельної ділянки визначити геодезичним обміром та узгодити з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.

Майже за півтора року відділом культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради в особі Курило А.М. рішення міськради, з незрозумілих причин, так і не виконано–земельна ділянка не визначена, проект із землеустрою не зроблений, право постійного користування земельною ділянкою дитячою музичною школою не оформлені.

Мало того, 02 грудня 2014 р., до нинішнього директора ДМШ Іфтоді Г.М. звернувся мешканець міста Переяслава-Хмельницького, син колишнього голови міськради Якименко Олександр Іванович (депутат міської ради), який до речі прийшов до директора ДМШ після відвідування начальника відділу культури і туризму Курило А.М., та запропонував підписати їй Акт «Про встановлення в натурі (на місцевості) та погодження зовнішньої межі земельної ділянки, та передачу на зберігання встановлених межових знаків гр. Ткаченко Тарас Віталійович». Запропонований до підпису Акт вже був підписаний представником ПП «Дарін»-Овсієнко О.Г. Крім того хочемо зазначити, що Акт не мав дати його складання.

Вимагаємо розробити механізм збереження державного майна та забезпечіти подальший контроль органів які надають подібні рішення , для реалізації контролю створити комісію з представників спілки місцевих громадських організацій.


Автор: ГО "Правий сектор Переяслав"
https://www.facebook.com/rightsectorphm

1