Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Майстер-клас з бісероплетіння «Символ року»

Майстер-клас з бісероплетіння «Символ року»

Майстер-клас з бісероплетіння «Символ року»

Бісер – це різнобарвні намистинки, які різняться за своїм зовнішнім виглядом, розміром, формами та матеріалом. Нанизуючи їх на нитку, волосінь або звичайний дріт можна створити не тільки певний візерунок, але й об’ємний елемент або фігуру. Ще в давні часи люди Стародавнього Єгипту та інших африканських народів робили власноруч прикраси, використовуючи при цьому кістки звірів, камені різних форм, скло, дерево, глину й черепашки. За їхніми повір’ями ці вироби мали властивості оберегу і навіть магічну дію. Бісероплетіння зустрічалося скрізь: це і прикраси у вигляді біжутерії, і багаті візерунки на одязі, декор на амуніції. З часом матеріал для виготовлення виробів вдосконалився, а для виготовлення кольорових намистинок почали використовувати навіть дорогоцінні камені. Після винаходу скла прикрас для бісероплетіння стало набагато більше і вони удосконалюються й донині.

26 грудня 2019 року у Меморіальному музеї Г.С. Сковороди відбувся майстер-клас з бісероплетіння «Символ року». Напередодні новорічних свят учениці місцевої загальноосвітньої школи № 7 (учитель – Барабаш Галина Михайлівна) виготовляли новорічні прикраси з бісеру – мишенята, якими можна прикрасити ялинку. Щоб задобрити мишу, символ прийдешнього року, діти сплели з бісеру шматочок сиру.

Всі присутні отримали гарні враження та в черговий раз переконалися, що ялинкові прикраси можна робити власними руками – вони будуть нічим не гіршими від придбаних у магазині.


Автор: Тетяна Радіоненко - завідувач НДВ «Меморіальний музей Г.С. Сковороди»

1