Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Бійка у Переяслав-Хмельницькій міській раді (відео)

Бійка у Переяслав-Хмельницькій міській раді (відео)

Скандал у Переяслав-Хмельницькій міській раді. 17 листопада під час обговорення одного із питань сесії сталася перепалка між міським головою Переяслава-Хмельницького Тарасом Костіним та депутатом міської ради Сергієм Сиворком. Конфлікт закінчився зверненням до поліції та ініціюванням дострокового припинення повноважень міського голови. Щоправда, хто спровокував конфліктну ситуацію та що саме відбулося того дня у сесійній залі – достеменно невідомо. Адже свідчення, як очевидців, так і учасників конфлікту – кардинально протилежні.

За словами депутата міської ради Сергія Сиворка під час сесії, коли розглядалося питання про членські внески в асоціацію міст України, міський голова Переяслав – Хмельницького почав розмовляти по телефону. Депутат Сергій Сиворко зробив йому зауваження. На що мер Переяслава відповів депутату нецензурною лайкою і вимагати, щоб він покинув залу. Після чого Сергій Сиворко попросив голову регламентної комісії зробити зауваження міському голові, так як він перейшов на особистості і нецензурно висловлювався. На що Тарас Вікторович зірвався зі свого місця і почав випихати депутата із сесійної зали.

А от за версією мера Переяслава, то ця ситуація набігала з кожною сесією. Скаржиться, що депутати постійно порушують регламент, викрикують із місця. І от в один із таких моментів Тарас Вікторович не витримав і вирішив вивести порушника із зали, бо на прохання щоб він вийшов сам, той відмовився. Також на думку мера Переяслав – Хмельницька, то була навмисна, дискредитуюча акція.

І вважає, що таких людей потрібно видаляти із зали, тому що вони вносять дисбаланс у роботу. Мер запевняє, що не бив депутата, а лише вивів із приміщення, підкреслюючи це тим, що якби він застосував боксерські навички, то його б відвезли в лікарню.


Відео1