Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Безкоштовні путівки для оздоровлення дітей Переяславщини

Безкоштовні путівки для оздоровлення дітей Переяславщини

29 жовтня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів апаратну нараду. Участь в нараді взяли заступник голови адміністрації Анна Скляренко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, керівники установ, організацій та структурних підрозділів РДА.

В.о. директора комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги Олена Базиль повідомила, що станом на 29.10.2018 року підписано 36780 декларацій. З жителями Переяслав-Хмельницького району укладено 13254 декларацій, що становить 66,7%.

Начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Сергій Лисенко повідомив про пожежі, які сталися в районі протягом минулого тижня.

Про хід проведення осіннього призову в районі повідомив т.в.о. військового комісара Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату В’ячеслав Пронін. Сьогодні, 29 жовтня, на строкову службу до лав ЗСУ відправлено 8 жителів Переяславщини.

В.о. начальника Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Бугай повідомила, що всі виплати в районі здійснюються чітко за графіком.

Начальник загального відділу та здійснення контролю апарату адміністрації Світлано Новородовська повідомила, що за 10 місяців 2018 року до Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації надійшло на виконання 1476 документів. Головою райдержадміністрації прийнято 778 розпоряджень, а керівником апарату адміністрації прийнято 102 накази, в тому числі 82 кадрові. Через загальний відділ та здійснення контролю апарату адміністрації видано 1935 документів.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Надія Ясинчук поінформувала про проведені засідання комісії по призначенню житлових субсидій. Також зазначила, що управління соціального захисту РДА продовжує видавати «Пакунки малюка» молодим матерям.

Директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль поінформувала про здійснені виїзди в підконтрольні сім’ї за минулий тиждень.

Начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина повідомила, що в навчальних закладах району розпочалися канікули, які триватимуть один тиждень.

Начальник відділу агропромислового розвитку Любов Кузькова поінформувала про хід збору урожаю пізніх сільськогосподарських культур. Станом на 29.10.2018 зібрано зернових та зернобобових культур на площі 34,4 тис га, що становить 93,8 %.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Світлана Бутник повідомила, що триває оздоровлення дітей Переяславщини. Надійшло безкоштовних 4 путівки до Державного підприємства України “Міжнародний дитячий центр “Артек” та 4 путівки до українського дитячого центру «Молода гвардія» для дітей соціально-незахищених категорій. Також зазначила, що наразі працюють над наданням статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних та збройних конфліктів.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.1