Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Баскетбольний турнір у Переяславі

Баскетбольний турнір у Переяславі

У суботу, 17 грудня, в спортивній залі педагогічного університету відбувся баскетбольний турнір на кубок Віктора Костіна. Ці змагання проходить на Переяславщині уже 14 раз. Змагання пам’яті Віктора Федоровича Костіна започатковані після його смерті друзями і учнями.

Віктор Костін все своє життя присвятив спорту та фізичному вихованню. У 1971 році по завершенні навчання у інституті фізичного виховання отримав направлення у Переяслав на посаду вчителя фізкультури у школу №2. Потім він очолив колектив спортивної бази, а згодом його обрали головою міжгосподарського спортивного товариства «Колос». Завдяки стараннями Віктора Костіна майже у кожному господарстві почали працювати інструктори зі спорту. Спортивні досягнення Переяславщини значно зросли в порівнянні із іншими районами Київщини та України. В селах займалися спортом від тракториста до голови колгоспу. Постійно проводились різноманітні спартакіади, турніри із футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики. І ось коли Віктора Федоровича не стало, у 2002 році його друзі започаткували баскетбольний турнір пам’яті Віктора Костіна.

Цього року взяти участь у змаганнях зголосилося чотири команди. Дві представляли район команда села Поліг Вергунів та збірна вчителів району. Та дві місто: Баскетболісти команди ЦПТО-аматори та заводська команда «Костал». За регламентом ігри проходили 4 четверті по 10 хвилин. Згідно жеребкування у першій грі зустрілись дві міські команди. «Костал» та «ЦПТО-аматори». Команди «бились» за кожне очко, кожен підбір м’яча. Довгий час у лідирували заводчани, проте завершаючи четверту четверть краще зіграли баскетболісти із ЦПТО. Вони і святкували перемогу із рахунком 26:20.

У другому матчі турніру вчителі із рахунком 26:18 святкували перемогу над командою із Поліг Вергунів. В грі за третє місце зустрілись Пологи Вергуни та заводська команда «Костал». Із рахунком 41:24 перемогу святкували заводчани. У фіналі баскетболісти із команди «ЦПТО-аматор» перемогли вчителів 27:15 вони і отримали головний приз змагань.

Організатори турніру нагородили кращих гравців команд. У команді Поліг Вергунів став Олег Шовкошитній, у «Косталі» – Ігор Яковлев, у команді «Вчителів» Олег Мороз і у команді переможниці «ЦПТО-аматор» – Олексій Макаренко.1