Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Баскетбольний турнір у Переяславі

Баскетбольний турнір у Переяславі

У суботу, 17 грудня, в спортивній залі педагогічного університету відбувся баскетбольний турнір на кубок Віктора Костіна. Ці змагання проходить на Переяславщині уже 14 раз. Змагання пам’яті Віктора Федоровича Костіна започатковані після його смерті друзями і учнями.

Віктор Костін все своє життя присвятив спорту та фізичному вихованню. У 1971 році по завершенні навчання у інституті фізичного виховання отримав направлення у Переяслав на посаду вчителя фізкультури у школу №2. Потім він очолив колектив спортивної бази, а згодом його обрали головою міжгосподарського спортивного товариства «Колос». Завдяки стараннями Віктора Костіна майже у кожному господарстві почали працювати інструктори зі спорту. Спортивні досягнення Переяславщини значно зросли в порівнянні із іншими районами Київщини та України. В селах займалися спортом від тракториста до голови колгоспу. Постійно проводились різноманітні спартакіади, турніри із футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики. І ось коли Віктора Федоровича не стало, у 2002 році його друзі започаткували баскетбольний турнір пам’яті Віктора Костіна.

Цього року взяти участь у змаганнях зголосилося чотири команди. Дві представляли район команда села Поліг Вергунів та збірна вчителів району. Та дві місто: Баскетболісти команди ЦПТО-аматори та заводська команда «Костал». За регламентом ігри проходили 4 четверті по 10 хвилин. Згідно жеребкування у першій грі зустрілись дві міські команди. «Костал» та «ЦПТО-аматори». Команди «бились» за кожне очко, кожен підбір м’яча. Довгий час у лідирували заводчани, проте завершаючи четверту четверть краще зіграли баскетболісти із ЦПТО. Вони і святкували перемогу із рахунком 26:20.

У другому матчі турніру вчителі із рахунком 26:18 святкували перемогу над командою із Поліг Вергунів. В грі за третє місце зустрілись Пологи Вергуни та заводська команда «Костал». Із рахунком 41:24 перемогу святкували заводчани. У фіналі баскетболісти із команди «ЦПТО-аматор» перемогли вчителів 27:15 вони і отримали головний приз змагань.

Організатори турніру нагородили кращих гравців команд. У команді Поліг Вергунів став Олег Шовкошитній, у «Косталі» – Ігор Яковлев, у команді «Вчителів» Олег Мороз і у команді переможниці «ЦПТО-аматор» – Олексій Макаренко.1