Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Авторські тури в Португалію - подорож на край світу

Авторські тури в Португалію - подорож на край світу

Авторські тури в Португалію - подорож на край світу

Хочете відправитися на край світу - в прямому сенсі цього слова? Тоді Ваш вибір - тури в Португалію! Адже ця країна - самий край європейського континенту. У давнину люди і справді вважали те місце, де розкинулася Португалія, краєм землі; далі, на їхню думку, простягався тільки нескінченний світовий океан.

Вибираючи  один з авторських турів в Португалію, Ви відвідаєте  маленьку країну, відкриту назустріч океанським просторам, далеку і загадкову!  На сайті https://geopolis.com.ua/tours-category/portugaliya/ можна дізнатися які тури пропонує Geopolis та як вибрати тур в Португалію і отримати максимум задоволення.

Авторські  тури в Португалію покажуть Вам столицю Лісабон. Саме з гавані португальської столиці йшли колись в плавання каравели і поверталися, навантажені дорогоцінними каменями і прянощами. Під час авторського туру в Португалію можна пізнати це нетривіальне місто.

На тому місці, де Васко да Гама молився в капличці перед тим, як ступити на борт, височіє нині білосніжне чудо - Монастир ієронімітів, закладений, коли Васко повернувся зі свого першого плавання. Його стіни - досконалість різьбленого декору; ні в жодному іншому куточку світу не побачиш подібного: екзотичні квіти і рослини, химерне сплетіння канатів і водоростей, корали і мальтійські хрести португальських каравел ...

Трохи віддалік, там, де Тежу - річка, на берегах якої стоїть Лісабон, наближається до океану, під час екскурсійних турів в Португалію можна побачити ще один різьблений білокам'яний символ португальської столиці - старовинну вежу Белен.

Лісабон - це рожева хмара, що накрила гори - таким він представляється на світанку і на заході. Але, якщо придивитися ближче, то відразу вражає незвичайна обробка будівель. Стіни їх від підніжжя і до покрівлі покриті різнокольоровою блискучою керамічною плиткою - янтарно-жовтою, малиновою, бірюзовою ...

А листівки з видами міста, виконані з кори коркового дуба?

А трамвайчики, знамениті лісабонські «електрікуш», майже прямовисно піднімаються по схилах?

Про це та багато іншого під час екскурсійних турів з «Геополіс» в Португалію із задоволенням розкажуть наші екскурсоводи.

О, Португалія! Прекрасне кожне місто!

Коїмбра - затишне містечко, чиї будиночки деруться по скелях, піднімаючись до старовинного кафедрального собору, схожим, скоріше, на фортецю, і колишньої резиденції португальських королів, переданої університету. Місто студентів і студенток в чорних формених мантіях (навіть в спеку) з різнокольоровими стрічками на грудях - по ним людина обізнана може визначити, на якому факультеті і курсі навчається даний студент:

  • Червоні - у юристів;
  • Сині - у філологів.

Лавочки Коїмбри, побувати в яких можна під час авторських  турів  в Португалію, сповнені чудовими керамічними виробами, а з розкритих дверей доносяться звуки фаду ...

Ви рухаєтеся на північ і потрапляєте в Порту - один з наймальовничіших міст Португалії, її колишню столицю, яка дала назву і країні, і знаменитому у всьому світі провину - португальському портвейну! Широко розливається Дору; до набережної спускаються вузенькі вулички старовинного кварталу Рібейра, а на іншому березі - барки з різнокольоровими смугастими вітрилами і бочками - так колись перевозили вино, і льохи, де можна продегустувати різні види портвейну.

Просторі пляжі із золотистим піском, безсумнівно, привернуть охочих відпочити і викупатися в Атлантичному океані. І не тільки на півдні, на знаменитому курорті Фаро, але і поблизу від Лісабона - на Золотому Побережжі.

І, звичайно, Португалія - це Фаду. Вечорами в маленьких кабачках лунають надривні переливи португальської гітари. Співаки та співачки змінюють один одного, і в цих меланхолійних мелодіях чується незнищенна туга по великому минулому.

Тут, на краю світу, і найзахідніша точка Європи - мис Рока (по-португальськи це означає «Скала»).

Здійснюючи туди «паломництво», Ви і справді піднімаєтеся на вершину скелі, на якій височіє хрест. Напис на постаменті хреста, як Ви зможете переконатися під час одного з наших екскурсійних турів в Португалію, говорить, що Ви перебуваєте на крайній західній точці Європи. Біля підніжжя скелі здіймаються пінні океанські хвилі, Ви вдивляєтеся вдалину і починаєте сумніватися, а чи є там що-небудь за горизонтом?

І в душі народжується впевненість - так, я  дійсно на краю світу!1