Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Відбулася апаратна нарада голови РДА

Відбулася апаратна нарада голови РДА

У понеділок 8 лютого відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів голова РДА Григорій Дубина. У роботі взяли участь керівники установ, підприємств, організацій району, представники структурних підрозділів адміністрації.

Голова адміністрації розповів про районний захід, які відбувся у суботу 6 лютого поблизу річки Трубіж ( с. Коржі, Баришівського району), адже саме тут у 1919 році відбувся бій українських патріотів з московськими окупантами. Попри вже більш-менш відому широкій громадськості історію без будь-якого сумніву героїчного подвигу української молоді в бою з московсько-більшовицькими військами під Крутами в січні 1918 року, залишається в інформаційній тіні не менш героїчний подвиг українських козаків та селян під час другої навали російських окупантів через рік, який відбувся у лютому вже 1919-го. Цьогоріч подвиг Героїв Трубежа вшановувала делегація з Переяславщини у складі 23 осіб, до якої увійшли представники районної та міської влади, представники товариства «Просвіта», працівники музеїв та активісти. На заході був присутній заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Янченко.

Начальник Переяслав-Хмельницького відділу поліції Валентин Токарський розповів про перший тиждень роботи патрульної поліції на Переяславщині. За минулий тиждень сталося декілька крадіжок з дачних будинків. Майно вивозили великовантажними автомобілями, тому Валентин Володимирович закликав господарів встановлювати найпримітивніші, та все ж засоби безпеки. Надійшло повідомлення про вчинення вбивства – в ході побутової сварки співмешканка нанесла чоловіку удар ножем, в результаті кровотечі він помер. Почастішали випадки обігу наркотичних речовин. Голова адміністрації дав доручення спільно відділу освіти, представникам поліції та лікарні провести бесіди з старшокласниками району щодо шкідливості наркотичних речовин та відповідальністю за їх вживання.

Про епідемічну ситуацію у зв’язку з поширенням захворювань на грип та ГРВІ повідомив головний лікар центральної районної лікарні Володимир Якименко та головний лікар центру первинної допомоги Валентина Філоненко. Аналізуючи попередній тиждень ситуація значно покращилася. Зараз у терапевтичному відділенні на лікуванні перебувають 35 осіб з пневмоніями, у дитячому – 7 діток, у реанімації – 1 людина. По селам захворюваність населення значно менша, адже вони менше відвідують місця загального скупчення людей – супермаркети, громадський транспорт та ін.. Володимир Якименко додав, що у суботу помер міський житель 1967 р.н., який займався самолікуванням двобічної пневмонії. Володимир Григорович наголосив на невідкладному зверненні до лікаря при появі симптомів хвороби. У понеділок вранці до лікарні ушпиталили молоду жінку в стані алкогольного сп’яніння з переохолодженням,є підозра на обмороження. Її знайшли біля одного з будинків міста.

Начальник відділу освіти Таміла Дубина повідомила про кількість відсутніх учнів у загальноосвітніх закладах району, станом на 8 лютого він становить 10,3% від загальної кількості учнів. Це нормальний показник для осінньо-зимового періоду навчання.

За повідомленням районної та обласної дорожніх служб, зараз проводяться роботи з відведення води та ремонт аварійних ямкових ділянок.

Виконуючий обов’язки управління Держгеокадастру Олександр Овсієнко повідомив про перебіг виділення земельних ділянок учасникам АТО. Масив у селі Чирське (254 ділянки) вже майже розділено. Зараз іде процес виготовлення документації. Голова адміністрації дав доручення начальнику відділу ЖКГ та інфраструктури Олексію Гичу підготувати на сесію районної ради програму щодо безкоштовного виготовлення технічної документації та приватизації земельних ділянок для учасників АТО.

Заступник військового комісара Андрій Конон повідомив про підготовку до 7 хвилі мобілізації. У 2016 році фінансове забезпечення військовослужбовців підвищили втричі. Тому зараз на контрактну форму служби у військовій частині с. Дівички вже готові прибути 9 чоловік, 11 – готуються. План підготовки до 7 хвилі мобілізації вже виконано на 70%. Також військовий комісаріат займається відновленням ведення військового обліку на підприємствах та установах.

Начальник управління соціального захисту населення Надія Ясинчук проінформувала про перебіг призначення субсидій у нашому районі – 8265 субсидій вже призначено. Також зараз іде прийом громадян по отриманню пільг-це багатодітні сім’ї, допомога на дітей одиноким матерям або якщо батько ухиляється від сплати аліментів, відтепер нарахування цих пільг здійснюється по доходам громадян та поновлюються кожні півроку.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі. Голова райдержадміністрації подяку всім за роботу та побажав вдалого робочого тижня.1