Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Новини

Новини Переяславщини


Переяслав новина
19.02.2013

У Переяслав-Хмельницькому, в туалеті знайшли труп юриста, которій воював з рейдерами і чиновниками

У Переяслав-Хмельницькому при загадкових обставинах помер місцевий юрист і правозахисник. Відомо, що Віталій Білик останні п'ять років допомагав селянам у земельних війнах, а місцевим аграріям - відбиватися від рейдерських захоплень.
У Переяславі презентовано «Альбом малюнків Тараса Шевченка 1845 року»
07.03.2012

У Переяславі презентовано «Альбом малюнків Тараса Шевченка 1845 року»

Напередодні Шевченківських днів, 6 березня 2012р до Переяслава завітали поважні гості – заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко та відомий вчений-шевченкознавець Сергій Гальченко.
Переяслав новина
25.11.2010

У Переяславі злочинці від держави знищили музей-заповідник

У всесвітньо відомому заповіднику «Переяслав» відбуваються тривожні події! Після дивного наказу Міністра культури і туризму України, на посаду директора НІЕЗ «Переяслав» призначено абсолютно некомпетентну людину із скандальною біографією. Колектив почав протестувати, звернувшись у різні інстанції з листом.
Переяслав новина
27.11.2007

Облога музеїв Переяслав-Хмельницького церквою УПЦ (МП)

У багатьох храмах Переяслав-Хмельницького сьогодні розміщуються музеї. Православні претендують на деякі з них. Проте лише на ті, які відновлені та в хорошому стані. Але в них зібрані безцінні експонати, скарби української культури, які в результаті можуть опинитися на дворі і під снігом