Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Новини

Новини Переяславщини


Переяслав новина
23.01.2015

Патріотичний захід до Дня соборності України

До дня Соборності 22 січня 2015 року у Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури було проведено просвітницько-патріотичний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Як повідомляється на сайті РДА, захід, організований громадськими організаціями Переяславщини, районною та міською владою, зібрав численну аудиторію жителів міста і району, зала будинку культури була переповнена.
Переяслав новина
20.01.2015

Пішов з життя головний архітектор Переяслава

17 січня 2015, на 41-му році хвороба перервала життя головного архітектора Переяслава Олександра Хорошуна.
Переяслав новина
18.01.2015

Правоохоронці Переяславщини повернули загублену 2-річну дівчинку матері

Працівники Державної служби охорони Переяслав-Хмельницького району знайшли і повернули матері її маленьку доньку. Дворічна дитина загубилося на одній з вулиць села Коржі, коли мати відволіклася на розмови по мобільному телефону.
У Переяславі пройшов Марш миру
18.01.2015

У Переяславі пройшов Марш миру

18 січня, в місті Переяславі (Київщина) відбулась мирна хода жителів міста. Вона стартувала з Борисо-Глібського майдану, пройшла центральною вулицею Богдана Хмельницького та завершилася на центральній площі міста.
Переяслав новина
26.12.2014

Молодіжна політика Переяслав-Хмельницького

24 грудня в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося розширене засідання координаційної ради з питань молодіжної політики, в якому взяли участь міський голова Тарас Костін, заступник міського голови Валентина Губенко, представники молодіжних громадських об’єднань міста, начальники управлінь та відділів міської ради.