Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Новини

Новини Переяславщини


Лист Миколи Медведцького до громади Переяславщини (щодо конфлікту з суддею Верховного Суду України)
29.01.2015

Лист Миколи Медведцького до громади Переяславщини (щодо конфлікту з суддею Верховного Суду України)

23 січня сторінці ВКонтакті «Переяслав-Хмельницький 2014», було розміщено заяву від сусідів, друзів та знайомих судді Скотаря А.М., які не вказали свої прізвища. У цій заяві подавалося їх бачення інциденту, що відбувся між мною, Медведцьким Миколою Леонідовичем, та суддею Верховного Суду України Скотарем Анатолієм Миколайовичем на Різдво 7 січня цього року. Не знаю, чи відомо про цей лист щось судді Скотарю А.М., але вважаю за потрібне надати громаді відомості про той конфлікт, тим більше, що раніше цю ситуацію неточно уже висвітлювали ЗМІ.
Переяслав новина
23.01.2015

Патріотичний захід до Дня соборності України

До дня Соборності 22 січня 2015 року у Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури було проведено просвітницько-патріотичний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Як повідомляється на сайті РДА, захід, організований громадськими організаціями Переяславщини, районною та міською владою, зібрав численну аудиторію жителів міста і району, зала будинку культури була переповнена.
Переяслав новина
20.01.2015

Пішов з життя головний архітектор Переяслава

17 січня 2015, на 41-му році хвороба перервала життя головного архітектора Переяслава Олександра Хорошуна.
Переяслав новина
18.01.2015

Правоохоронці Переяславщини повернули загублену 2-річну дівчинку матері

Працівники Державної служби охорони Переяслав-Хмельницького району знайшли і повернули матері її маленьку доньку. Дворічна дитина загубилося на одній з вулиць села Коржі, коли мати відволіклася на розмови по мобільному телефону.
У Переяславі пройшов Марш миру
18.01.2015

У Переяславі пройшов Марш миру

18 січня, в місті Переяславі (Київщина) відбулась мирна хода жителів міста. Вона стартувала з Борисо-Глібського майдану, пройшла центральною вулицею Богдана Хмельницького та завершилася на центральній площі міста.