Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Новини

Новини Переяславщини


Вишивання карти Переяславщини
03.03.2015

Вишивання карти Переяславщини

28 лютого у Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури (Київщина) стартувала культурно-мистецька акція “Вишивання карти Переяславщини”. На лляному полотні розміром 2 на 1,5 метра будуть вишиті хрестиком території 31 сільської ради і самого міста Переяслава. Кожен населений пункт зображуватиметься на карті відповідно до його символіки (прапора і герба). Ініціатором проекту виступила директор салону-галереї «Дар’я» Алла Літкова (54 роки).
Лист Миколи Медведцького до громади Переяславщини (щодо конфлікту з суддею Верховного Суду України)
29.01.2015

Лист Миколи Медведцького до громади Переяславщини (щодо конфлікту з суддею Верховного Суду України)

23 січня сторінці ВКонтакті «Переяслав-Хмельницький 2014», було розміщено заяву від сусідів, друзів та знайомих судді Скотаря А.М., які не вказали свої прізвища. У цій заяві подавалося їх бачення інциденту, що відбувся між мною, Медведцьким Миколою Леонідовичем, та суддею Верховного Суду України Скотарем Анатолієм Миколайовичем на Різдво 7 січня цього року. Не знаю, чи відомо про цей лист щось судді Скотарю А.М., але вважаю за потрібне надати громаді відомості про той конфлікт, тим більше, що раніше цю ситуацію неточно уже висвітлювали ЗМІ.
Переяслав новина
23.01.2015

Патріотичний захід до Дня соборності України

До дня Соборності 22 січня 2015 року у Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури було проведено просвітницько-патріотичний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Як повідомляється на сайті РДА, захід, організований громадськими організаціями Переяславщини, районною та міською владою, зібрав численну аудиторію жителів міста і району, зала будинку культури була переповнена.