Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Проведение распродаж и скидок на Черную Пятницу
17.11.2022


Прощання із воїном Олексієм Цупилом
14.11.2022


Комендантська година у Київській області: скільки діятиме та яка відповідальність за порушення
29.10.2022

У Київській області продовжили комендантську годину до 6 листопада. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.


Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Головна » Новини » За 40 років школа в Єрківцях випустила 26 медалістів

За 40 років школа в Єрківцях випустила 26 медалістів

Минулої п’ятниці святково прибрана спортивна зала Єрківецької школи І-ІІІ ст. була переповнена. Школа відзначала свій 40-річний ювілей. Уже на вході всіх гостей радо зустрічали та проводжали до шкільного музею. Тут школярі-екскурсоводи розповідали як про саму школу, так і про її випускників, а також про односельців, які загинули в роки Голодомору та на Великій Вітчизняній війні.

На свято завітали випускники минулих років, вчителі, які тривалий час пропрацювали тут. Вчителів-пенсіонерів вітали квітами. Галина Заєць 28 років викладала єрківецьким школярам фізику, її радо привітала учениця 1 класу Антоніна Смаглюк. Вітати школярів та їхніх педагогів приїхали голова районної ради Андрій Недяк, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Губар, виконувач обов’язків начальника районного відділу освіти Петро Ярмоленко. Звичайно ж, завітали вони на торжества не з порожніми руками, а як і годиться, із дарунками. Того дня їх було дуже багато. Випускник 1980 року Михайло Гич подарував для шкільної бібліотеки велику підбірку книг, а для школи – передплату на газети та журнали. Депутат обласної ради Віктор Шеремета разом із дружиною подарували сучасного тенісного стола, сільськогосподарське товариство «Єрківці-2» для дитячого садочка, який входить у структуру Єрківецького НВО «ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ», – пральну машину-автомат, сільська рада – ксерокс. Від районної організації профспілки працівників освіти школярі отримали DVD-плеєр, від районної державної адміністрації та відділу освіти – газонокосарку. Надавали в дарунок того дня й ікони та гроші на придбання необхідного шкільного приладдя.

Усі виступаючі зазначали, що нині школа переживає не кращі часи. У ній навчається лише 78 учнів, а колись було 360. Проте школу в селі закривати не можна, бо вона, як і церква, відповідає за духовне виховання молоді. Поки є школа, село живе. Незважаючи на малу кількість учнів, у школі працює 6 гуртків: танцювальний, туристично-краєзнавчий, моделювання та конструювання одягу, драматичний, естрадної пісні, спортивний.

За 40 років у різний час школу очолювало шість директорів. За ці роки вона випустила 26 медалістів.

Організатори свята згадали поіменно всіх вчителів, які свого часу працювали у школі. Тих, хто не дожив до цієї дати, вшанували хвилиною мовчання. І, звичайно ж, був чудовий концерт, який підготували вчителі, учні школи та артисти сільського будинку культури.1