Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » З 10 березня на міському ринку піднімуть тарифи

З 10 березня на міському ринку піднімуть тарифи

Першим на черговому засіданні міськвиконкому, 27 лютого було розглянуто питання "Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі на комунальному міському ринку". Перший заступник міського голови Григорій Карнаух повідомив, що до міськвиконкому звернувся керівник ринку Олександр Опінко з клопотанням про підвищення тарифу на оренду торгової площі з 2,56 грн. (сьогодні) до 3,60 грн. за 1 квадратний метр. Мотивував тим, що підвищилися і мінімальна зарплата, і вартість пального, електроенергії і таке інше.

Перший заступник навів порівняння з тарифами на ринках в сусідніх містах: у Борисполі – 10 грн., у Каневі – 7 грн., у Баришівці – 4 грн., у Золотоноші – 7 грн., у Драбові – 6,6 грн. Менший від запропонованого для Переяслава лише у Березані – 3,5 грн. Тариф на переяславському “Даринку”, який не є міською комунальною власністю, – 2,5 грн. Проте, за словами Григорія Карнауха, його керівник сказав, що “як тільки ви піднімете, наступного дня теж підніму”.

До міського комунального ринку відноситься торгівля на ринку “Альта”, “Київському майданчику”, вул. Сікорського та Шкільній (по неділях). Новий тариф вирішено було впровадити з 10 березня.

Олександр Опінко пояснив, що підняття тарифу на 40 % дасть їм 15 % рентабельності. Бажано було б підняти тариф більше. Проте вони зупинилися на такому рівні, оскільки на ринку “Альта” зараз і без того масово закриваются точки торгівлі.

Повідомлення про прийняття регуляторного акта «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок»

Із метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення збиткової діяльності та забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Переяслав-Хмельницький міський ринок»  

виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради  було прийняте рішення від 27.02.2017 № 52-03   «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок». Даним рішенням передбачається встановлення плати за оренду торгової площі на ринку КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок» та розпорядникам при проведені виставкових чи ярмаркових заходів в розмірі 3,60 грн. за 1 кв.м торговельної площі, та надруковано в газеті «Вісник Переяславщини»

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу були оприлюднені з 25.01.2017 на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради в розділі «Регуляторна політика»

Рішення вступає в дію з 10 березня 2017 року.

Відділ підприємництва та споживчого ринку1