Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
У Переяславі запрацює єдина диспетчерська комунальних служб
17.10.2017


Cеляни 18 жовтня перекриють дорогу
17.10.2017


Музеї Переяслава відвідав журналіст Бі-Бі-Сі
16.10.2017


Розпочався VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»
14.10.2017

Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.


Засідання робочої групи з питань повернення місту історичної назви
12.10.2017

10 жовтня у приміщенні Переяслав-Хмельницької міської ради було проведено засідання робочої групи з питань повернення місту Переяславу-Хмельницькому історичної назви «Переяслав»


Головна » Новини » З 10 березня на міському ринку піднімуть тарифи

З 10 березня на міському ринку піднімуть тарифи

Першим на черговому засіданні міськвиконкому, 27 лютого було розглянуто питання "Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі на комунальному міському ринку". Перший заступник міського голови Григорій Карнаух повідомив, що до міськвиконкому звернувся керівник ринку Олександр Опінко з клопотанням про підвищення тарифу на оренду торгової площі з 2,56 грн. (сьогодні) до 3,60 грн. за 1 квадратний метр. Мотивував тим, що підвищилися і мінімальна зарплата, і вартість пального, електроенергії і таке інше.

Перший заступник навів порівняння з тарифами на ринках в сусідніх містах: у Борисполі – 10 грн., у Каневі – 7 грн., у Баришівці – 4 грн., у Золотоноші – 7 грн., у Драбові – 6,6 грн. Менший від запропонованого для Переяслава лише у Березані – 3,5 грн. Тариф на переяславському “Даринку”, який не є міською комунальною власністю, – 2,5 грн. Проте, за словами Григорія Карнауха, його керівник сказав, що “як тільки ви піднімете, наступного дня теж підніму”.

До міського комунального ринку відноситься торгівля на ринку “Альта”, “Київському майданчику”, вул. Сікорського та Шкільній (по неділях). Новий тариф вирішено було впровадити з 10 березня.

Олександр Опінко пояснив, що підняття тарифу на 40 % дасть їм 15 % рентабельності. Бажано було б підняти тариф більше. Проте вони зупинилися на такому рівні, оскільки на ринку “Альта” зараз і без того масово закриваются точки торгівлі.

Повідомлення про прийняття регуляторного акта «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок»

Із метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення збиткової діяльності та забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Переяслав-Хмельницький міський ринок»  

виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради  було прийняте рішення від 27.02.2017 № 52-03   «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок». Даним рішенням передбачається встановлення плати за оренду торгової площі на ринку КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок» та розпорядникам при проведені виставкових чи ярмаркових заходів в розмірі 3,60 грн. за 1 кв.м торговельної площі, та надруковано в газеті «Вісник Переяславщини»

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу були оприлюднені з 25.01.2017 на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради в розділі «Регуляторна політика»

Рішення вступає в дію з 10 березня 2017 року.

Відділ підприємництва та споживчого ринку


1