Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Міські чоловічі рюкзаки: якими вони бувають

Міські чоловічі рюкзаки: якими вони бувають

Рюкзак є чудовою альтернативою сумки для будь – якої діяльності в місті-навчання, роботи, прогулянок і занять спортом. Як все практичне і зручне, вони цінуються чоловіками різного віку. Серед сучасних моделей можна підібрати оптимальний варіант, який буде відповідати всім необхідним вимогам.
Міські чоловічі рюкзаки: якими вони бувають

Особливість

По суті, міський рюкзак - це та ж сумка, але оснащена лямками, за допомогою яких вона фіксується за спиною. Такі чоловічі рюкзаки особливо зручні для життя в місті, оскільки вони мають ряд позитивних характеристик, а саме:

  • невеликий обсяг, оскільки такий виріб, на відміну від спортивного або туристичного, розраховане на певний набір речей, які знадобляться протягом дня звичайній людині;
  • залишає руки вільними, що особливо зручно при швидкій зміні діяльності, поїздках в різних видах транспорту і зайнятості декількома справами одночасно;
  • їх конструкція дозволяє зручно розмістити всі речі всередині і отримати швидкий доступ до будь-якої з них;
  • ергономічна форма спинки і лямок дозволяє мінімізувати навантаження і не шкодить здоров'ю;
  • широкий асортимент дає можливість підібрати виріб в залежність від стилю одягу, ситуації або інших індивідуальних переваг.

Вимоги чоловіків до ідеальних рюкзаків досить прості, а саме:

  • зручність носіння, можливість підігнати рюкзак під себе;
  • продумана організація;
  • розміщення всіх речей, які знадобляться за певний часовий період:
  • захист не тільки від погодних факторів, але і від крадіжок;
  • відповідний зовнішній вигляд.

Огляд видів

Під міськими рюкзаками мається на увазі досить велика кількість різновидів. Як і всі сумки, вони розрізняються не тільки за зовнішнім розміром, але і за внутрішнім обсягом. У маленький рюкзак можна покласти тільки ноутбук, гаманець і ключі. Однак є і більш об'ємні моделі (до 30 літрів), в які поміститься навіть невеликий набір продуктів, змінний одяг, взуття і так далі. Однак зовнішні і внутрішні параметри не завжди збігаються. Зовні компактний рюкзак може виявитися цілком містким і навпаки.

Всі міські рюкзаки для чоловіків діляться на наступні види:

  • жорсткі каркасні – в них вшиті тверді деталі, які дозволяють зберігати виробу задану форму і не м'яти вміст;
  • безкаркасні – їх форма може зберігатися тільки за рахунок жорсткості матеріалу і кількості покладених речей.

Внутрішньо пристрій рюкзаків також відрізняється, а саме:

  • класична модель для навчання або роботи складається з одного великого відділення з внутрішніми фіксаторами і амортизаторами для гаджетів; для зручності в деяких виробах є роздільники;
  • є моделі з двома ізольованими відділеннями і при цьому досить місткі; це необхідно, щоб розсортувати речі за призначенням;
  • крім об'ємних, в рюкзаку є і невеликі кишені спереду (для дрібниць) і вузькі збоку (для води або інших відповідних за формою предметів); внутрішні кишеньки призначаються для зберігання цінних предметів і документів;
  • модульні рюкзаки поки є новинкою, серед них є більш прості варіанти з модулями для плоских або об'ємних предметів, до яких необхідний швидкий доступ; в модернізованій версії є набір знімних модулів, які можна кріпити до рюкзака в залежності від поточних потреб.

Оскільки мова йде про заплічних сумках, рюкзак може бути наступним:

  • дволямковий – для міської моделі Додаткові фіксуючі ремені не потрібні, максимум-поясний;
  • однолямочним – цією моделлю користуватися простіше, так як досить прокрутити його через плече вперед і при цьому не знімати з себе.

І нарешті, не варто забувати про спеціалізовані рюкзаках. Ними користуються люди для перенесення приладдя певної сфери діяльності. Наприклад, сюди можна віднести рюкзаки для фотокамер, квадрокоптера і їм подібної апаратури. Деякі чоловіки в силу своєї професії змушені носити з собою набір інструменти і набагато зручніше, коли вони поміщаються в рюкзаку, який до того ж не виглядає як робочий.

До окремої категорії можна віднести рюкзаки, орієнтовані на підтримку здорового способу життя і заняття спортом в міському середовищі (від воркауту для фрірайду). Безліч чоловіків пересуваються на велосипедах, самокатах та інших видах вуличного транспорту.

Крім того, деякі моделі рюкзаків мають спеціальні кріплення для інвентарю – наприклад, скейтборду.

Матеріал

Одним з головних критеріїв при виборі рюкзака є його матеріал. Причому якщо з естетичної сторони більше цікавить його текстура і спосіб обробки, то з практичної – міцність, надійність, довговічність і стійкість до вологи, забруднень, перепадів температури. На сьогоднішній день найпопулярнішими тканинними матеріалами для виготовлення рюкзаків можна назвати наступні:

  • оксфорд – досить міцний і приємний на вигляд, не вигоряє, повільно зношується, вбереже вміст від води, стане в нагоді в будь-якій життєвій ситуації, в тому числі у відрядженні або вилазці на природу;
  • кордура – має високу щільність, тому цей матеріал стійкий до стирання, важкий, володіє водовідштовхувальними властивостями; він цікавий за текстурою, трохи грубий на дотик;
  • рогожка – легкий, недорогий матеріал, якому не шкодять будь-які вуличні фактори-в тому числі високі і низькі температури; в якості матеріалу для виготовлення рюкзаків має перевагу у вигляді водовідштовхувальним просочення;
  • поліестер – доступний за ціною, хоча без обробки полівінілхлоридом промокає і рветься; він не деформується, не розтягується, його легко почистити, випрати і висушити;
  • нейлон – його якість безпосередньо залежить від щільності і обробки; тонку тканину з рідкісним плетінням легко пошкодити, зате більш якісна з особливою просоченням прослужить кілька років.

Шкіра також популярна для виготовлення рюкзаків для повсякденного носіння, як і тканинні матеріали. Зовні шкіряна річ буде виглядати більш представницько, але вона зажадає особливого догляду. Рюкзаки з штучних замінників можуть виробляти різне враження. Хороший кожзам або екошкіра цілком підходить для інтенсивного ритму міського жителя, хоч і відрізняється меншим терміном служби.

Менш якісні вироби швидко втрачають свій зовнішній вигляд, таку покупку можна вважати марною тратою грошей.

Варіанти дизайну

Чоловіки не менше ніж жінки стурбовані тим, як вони виглядають, тому вони підбирають аксесуари з великою ретельністю. У цьому питанні можна покладатися як на власне сприйняття, так і на модні тенденції. При виборі рюкзака відразу видно різницю між діловим і повсякденним стилями. У першому випадку виріб буде виглядати більш стримано. Форма таких рюкзаків зазвичай наближена до правильної геометричної, до того ж їх декор досить консервативний. Традиційними кольорами в цьому випадку є чорний, сірий і коричневий з невеликою різноманітністю в відтінках.

Дизайн рюкзаків для повсякденного носіння зазвичай підходить під будь-який одяг. У цьому напрямку вибір за формою, кольором і декору більш різноманітний. Як і раніше фаворитами залишаються типові «чоловічі» кольори синій, зелений, пісочний, теракотовий, хакі і так далі. Але можна зустріти і більш яскраві – червоні, помаранчеві і навіть неприродні кислотні.

Такий акцент, безумовно, приверне увагу і додасть власникові впевненості в собі.

Взагалі міський стиль з його динамічним темпом життя передбачає простоту і практичність. Однак всім людям, в тому числі і чоловікам, хочеться виділитися із загальної маси, показати свою індивідуальність. Це прагнення часто знаходить відображення в рюкзаках. Особливо це стосується молодіжних моделей. Навіть в простому рюкзаку для навчання можуть бути кольорові або відображають вставки. Помітною може бути і фурнітура – замки, пряжки, блискавки, бігунки і пуллери.

Ще один спосіб виразити себе – вибрати рюкзак з малюнком або написом. Для міського рюкзака ідеально підійдуть тематичні або авангардні зображення, незвичайні колірні рішення.

Крім цього, для декорування рюкзаків використовують шнури, стропи, клепки і брелоки.



1