Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Культура » Фестивалі » Міжнародні змагання з тріатлону «Слов’янська хвиля»

Міжнародні змагання з тріатлону «Слов’янська хвиля»

Щоорку в червні відбуваються Міжнародні змагання з тріатлону «Слов’янська хвиля». З 2007р. місцем проведення змагань стало славетне місто Переяслав-Хмельницький. Доброзичлива атмосфера змагань і гостинність чарівного українського містечка притягують на фестиваль гостей з усієї України.

Адже, шість років становлення триатлону в Переяславі не минули дарма: змагання отримали свій відомий імідж дружнього, веселого , та самого виснажливого старту в Україні.

За ці роки сформувалася команда однодумців, які переймаються подальшою долею розвитку цього виду спорту на Київщині та в Україні, і роблять все для того, щоб змагання зростали як в кількісному, так і в якісному плані. Звичайно ж, за ці роки з’явився і постійний контингент учасників, які вважають за приємний обов’язок початок червня провести в Переяславі, та відзначити початок свого триатлонного сезону! Тріатлон називають спортом «залізних» людей, це – один з найвиснажливіших видів спортивних змагань. У тріатлоні в ході однієї безперервної гонки спортсмен послідовно переборює три етапи — плавання, велогонку та біг. «Слов’янська хвиля» — це «напівзалізний» тріатлон. Загальна дистанція її складає 113 км.

В транзитних зонах кожний учасник за мінімальний відрізок часу змінює одежу і спорядження на необхідне для наступного етапу, встановлюючи рекорди з переодягання! Але суперники не сплять, і теж намагаються встановити рекорд! Тому не дивно, що біля транзитних зон збирається найбільша кількість глядачів, які голосно підтримують триатлетів!

На дамбі біля водосховища та центральна площа міста зазвичай збирається  багато вболівальників, особливо, дітей та молоді.            

Фініш – це апогей усієї гонки. І зовсім неважливо, яким ти до нього прийшов,сам факт того, що ти таки подолав  дистанцію, робить тебе переможцем - Залізною людиною.

А завершуються наші змагання в нічному клубі «Адреналін», де відбувається нагородження, концертна програма. Тут спортсмени спілкуються з організаторами і між собою, по-товариськи обговорюючи перипетії гонки.

І дивлячись на щасливі обличчя учасників, розумієш, що свято спорту вдалося, що триатлон пройшов не дарма, і що ці спортсмени обов’язково повернуться на Слов’янську Хвилю знову!