Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Культура » Фестивалі » «Ф’южн», «Відкриття туристичного сезону» - 1 травня

«Ф’южн», «Відкриття туристичного сезону» - 1 травня

2012 рік дав початок новому фестивалю. Тут  вперше за історію туристичного Переяслава, відбулося офіційне відкриття туристичного сезону, яке переросло в добру традицію. В рамках програми свої туристичні можливості представляють туристичні компанії, НІЕЗ «Переяслав», зелені садиби району та Київський обласний центр розвитку туризму. Всі бажаючі можуть ознайомитися з цікавою поліграфічною продукцією, туристичними маршрутами та отримати цікаву інформацію про відпочинок. В день фестивалю всі музеї гостинно відчиняють свої двері для безкоштовних відвідувань. Малеча може по розважатись з аніматорами, бажаючі  покататись на конях і в бричці, ознайомитися з виставками робіт народних майстрів та взяти участь в численних майстер-класах з народних ремесел.

Родзинка фестивалю  - танцювальний фестиваль «Ф'южн» , на  якому  хореографічні колективи міста зачарують вас своїм запальним танком.

 А на згадку про місто, можна  придбати частинку загадкової переяславської душі у вигляді сувенірів на всяк смак і гаманець.