Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Корм для рибок

Корм для рибок

Корм для рибок

Кожна тварина потребує як правильного догляду, так і харчування. І акваріумні рибки не являються виключенням. Вони не виживуть без регулярного чищення акваріума та правильного і збалансованого харчування. Сьогодні в зоомагазинах, включаючи веб-сайт https://paws.ua, представлена велика кількість різноманітних кормів для акваріумних рибок, і в  такому значному асортименті буває важко вибрати дійсно корисний та якісний корм.

Перш ніж обрати корм для рибок, важливо знати певні вимоги до харчування рибок. Більшість мешканців акваріумів відносяться до видів, яким дозволяється їсти все. Їх раціон може складатися як з тваринних, так і рослинних інгредієнтів. Важливим критерієм, який слід враховувати при виборі корму, є спосіб їх годування. Один корм підходить для годування видів, що живуть на дні, інший – для тих, хто плаває серед рослинності чи в глибині. А третій для риб, які живуть практично під поверхнею.

Який корм вибрати для рибок

Рибки належать до різних біологічних сімейств, тому відрізняються не лише кольором та розміром. Для хижаків необхідний корм для риб на основі значної кількості білка. Травоїдні харчуються водоростями та кормами на їх основі. Для донних риб  випускають корми у вигляді таблеток, що опускаються на дно. Для риб, що віддають перевагу плаванню ближче до поверхні акваріума, ідеально підходять легкі пластівці, які довго не тонуть. Зоомагазин Paws пропонує купити корм для рибок декількох видів:

  • Живий. Це мотиль, черв'яки, коретра, трубочник, дафнія і циклопи. Він містить життєво важливий протеїн, який прекрасно впливає на  ріст та розвиток рибок.
  • Заморожений. Ракоподібні та черв'яки у замороженому та розфасованому вигляді. Корм зручний тим,що виробники проводять спеціальну обробку від хвороботворних бактерій.
  • Сухий. Найпопулярніший корм для акваріумних рибок, який складається з дрібних висушених ракоподібних, або ж суміш з декількох компонентів рослинного та тваринного походження. Це рибне, кальмарове та креветкове борошно, сушена спіруліна, сушені борошняні черв'яки. Його випускають у вигляді таблеток, пластівців, гранул та сипучій формі. Вони недорогі, економічні та зручні в зберіганні.

Кожен власник рибок має знати, що краще недогодувати ніж перегодувати. Щоб організм акваріумних вихованців функціонував нормально, режим годування має бути збалансованим. Тому періодично потрібно влаштовувати "голодні" дні. При цьому необхідно враховувати, що для різних порід кількість таких днів без шкоди для здоров'я має бути різною.1