Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Головні критерії вибору кросівок

Головні критерії вибору кросівок

кроссовки пума

Весна на порозі, а це означає, що безліч людей шукатиме кросівки, придатні для весняної погоди і добре, якщо на полицях є забута, але ціла пара демісезонного взуття. Але якщо все ж таки потрібно робити  покупку, зверніть увагу на кілька лайфхаків, які допоможуть заощадити на покупці. Адже кросівки будуть найкращим другом протягом наступних трьох-чотирьох місяців. Це означає, що вони мають бути досить легкими, щоб витримувати швидкісні навантаження, і витривалими для використання в міських джунглях. Якщо любите займатися спортом або просто подобається невимушена спортивна атмосфера, сміливо вибирайте чоловічі кросівки Puma на сторінці сайту https://intertop.ua/catalog/muzhskaya_obuv/brand-puma-good_type-krossovki/ і комфорт буде забезпечений.

На думку більшості, найпростіший спосіб вибрати чоловічі демісезонні кросівки, то це сходити на базар. Так, модельний ряд там не такий різноманітний, як в інтернеті, зате можна приміряти наживо. Якщо немає такої можливості, обов'язково заміряйте ногу і скрупульозно виміряйте по розмірній сітці обрану пару взуття, уточніть, на яку повноту ноги розраховані кросівки. Сьогодні навіть інтернет-магазини надають чудові фото з різних ракурсів для легкого визначення оптимальної  пари взуття. Подумайте, чи зможе це взуття захистити ногу від шкоди. Уточніть, чи вигинається підошва?

Ключові моменти вибору демісезонних кросівок

1. Демісезонне взуття має  бути добре зшите та виготовлене  з матеріалу, який не пропускає воду. Тут потрібні водопоглинаючі і водостійкі кросівки, щоб ноги були сухими на будь-якій поверхні.

2. Демісезонні кросівки не повинні ковзати. Цей факт був підтверджений безліччю забитих місць і травм, отриманих у міжсезоння, коли погода непередбачувана. Наш клімат досить різноманітний і якщо вранці було сонячно, температура була вище 0 ° С, а на асфальті калюжі, то не факт, що до вечора ця краса не перетвориться на лід.

3. Визначтеся для чого саме взуття призначене: для повсякденного носіння, для бігу по шосе, або спеціальному треку чи лісовою стежкою? Для цих поверхонь потрібні різні види взуття.

Матеріал кросівок

Чоловіки зазвичай багато працюють, і навіть якщо вони сидять в офісі, це не означає, що їм підійде будь-яка пара взуття. Насамперед необхідно звернути увагу на матеріал. Багато несумлінних компаній роблять такі кросівки, що в них просто неможливо ходити. Іноді  людина просто нагадує хімічну бомбу, яка може вибухнути, як тільки знімає взуття , що  все ж таки багато в чому пов'язано з матеріалом, з якого виготовлено взуття.

Ваші кросівки настільки зручні, і з цим комфортом можна поставити питання, які матеріали використовуються, щоб зробити кросівки такими м'якими.

Нижня підошва - це та частина кросівка,  яка торкається землі, коли займаєтеся повсякденними справами — ходите, бігаєте або просто стукаєте ступнями під музику. Залежно від фізичної активності, якою займаєтеся, знадобиться гарна підошва з твердим дном, виготовлена з гуми або каучуку. Твердий каучук є матеріалом, що найчастіше використовується в підошві кросівок. Твердий каучук також добре зчіпляється із підлогою з масиву дерева. Губчаста гума є ще одним складовим матеріалом для підошви. Вона являє собою відмінну суміш натурального та синтетичного каучуку та має м'який губчастий вигляд. Вона зазвичай жовтого кольору і є дуже м'яким матеріалом для  кросівок та дуже популярна у трекових та бігових кросівках. Завдяки поєднанню карбону та гуми підошва кросівок чудово працює при заняттях спортом на відкритому повітрі.

Середня підошва кросівок – це інша частина кросівки, яка насамперед захищає ногу – це серце кросівок. Поліуретан є дуже популярним матеріалом виготовлення середньої підошви кросівок. Поліуретан заливається у форму і стає дуже твердим матеріалом, який допомагає пом'якшити наслідки бігу та стрибків. Поліуретан – відмінний матеріал для середньої підошви кросівок. Пінні гранули також використовуються у виробництві середньої підошви у деяких кросівках. Багато виробників якісних кросівок також виготовляють свої середні підошви з комбінації гумових та спінених гранул, які впорскуються в кросівки. Цей матеріал робить ваші кросівки такими ж легкими, як пір'їнка.

Верхня частина кросівок – це особливий зовнішній вигляд унікального дизайну кожного виробника.

Верхня частина кросівок зазвичай виготовляється з полотна, шкіри та штучної шкіри. Сітчастий матеріал також використовується у багатьох якісних кросівках.

Купуючи кросівки, пам'ятайте, що термін служби не може бути дуже великим. У середньому вони розраховані на півроку, тому через певний час вони вимагатимуть заміни.1