Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 14 » Сережки для сучасних дівчат: які вони?

Сережки для сучасних дівчат: які вони?

Сережки для сучасних дівчат: які вони?

Сережки є найулюбленішою прикрасою більшості представниць прекрасної статі. Вони допомагають завершити будь-який образ, підкреслюючи всі наявні гідності дівчини. Практично кожна модниця має в своєму арсеналі по кілька пар дивовижних аксесуарів. Сьогодні асортимент представлених прикрас вражає своїм достатком і різноманітністю моделей, що дозволить навіть для самої вибагливої ​​натури підібрати ідеальний варіант.

сережки

Перш, ніж купити сережки https://zlato.ua/uk/f-serezhky/, потрібно зрозуміти, як їх правильно вибрати. Фахівці ювелірної компанії Злато пропонують свої поради про те, як підібрати вироби, відповідно до особливостей зовнішності і по типу обличчя.

Підбір виробів за типом обличчя

Найголовніше правило, про яке говорять багато стилістів — вибирати сережки, враховуючи форму обличчя. Якщо не звернути увагу на даний аспект, таким чином вийде підкреслити багато недоліків зовнішності. Прикраси розташовуються біля лиця, тому привертають до нього багато уваги.

Існує кілька типів обличчя. Перед покупкою бажаної моделі сережок, потрібно підійти до дзеркала і уважно оглянути обличчя, точніше, його форму. І тільки потім приступати до вибору прикраси. Отже, про кожен тип докладніше.

Овал

Овал — універсальний тип обличчя. Дівчата з такою формою можуть купити для себе абсолютно будь-які моделі сережок. Однак, варто врахувати такі нюанси:

 • при бажанні зробити акцент на шиї, варто віддати перевагу довгим виробам;
 • масивні і круглі сережки залучать основні погляди до губ;
 • трикутні прикраси особливо виділяють макіяж.

Якщо хочеться спробувати щось інше, звичайно, можна експериментувати.

Витягнутий овал

Даний тип вимагає більш ретельного вибору сережок. Обличчю у формі витягнутого овалу підходять короткі, але великі моделі, геометричні форми, а також невеликі вироби у вигляді краплі. В цьому випадку необхідно відкоригувати витягнутість, і не варто надавати значення розміру ціни. Якщо не виходить, то важливо хоча б не подовжити обличчя ще більше.

Кругле обличчя

Важливим завданням даного типу є подовження обличчя і зменшення щік за допомогою вушних прикрас. Тут будуть доречні:

 1. ланцюжок;
 2. каплевидні моделі;
 3. геометричні гострі форми;
 4. сережки з підвісками.

Невдалий вибір в такому випадку — короткі і об'ємні моделі. Фахівці радять обережно вибирати пусети.

Квадратне обличчя

Дана форма визначається за прямими лініями, які проходять від підборіддя до скронь. Кращий варіант сережок для представленого типу обличчя — форма краплі, подовжені моделі, ажурні, а також помітні пусети.

Обличчя форми трикутника

Якщо порівняти з іншими типами, дану форму обличчя відрізняє широкий лоб і поступове звуження до підборіддя. Власницям трикутника рекомендується підбирати такі сережки:

 • овальні моделі;
 • сережки-конго;
 • пусети;
 • вироби з вигнутими лініями.

сережки

Підбираючи сережки, Zlato радить попередньо ознайомитися з варіантами по фото, почитати характеристики окремої моделі.1