Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 14 » Презентація книги Сергія Червінського «Меч і Птах»

Презентація книги Сергія Червінського «Меч і Птах»

Культ меча у скіфів і сакральний образ денного хижого птаха.
Презентація книги Сергія Червінського «Меч і Птах»

9 вересня 2021  о 11:00  в Університеті Григорія Сковороди (конференц-зал імені В. Сухомлинського (ІІ корпус, ІІ поверх)) у Переяславі відбулася презентація книги Сергія Червінського.

Ця книга вперше комплексно познайомить читача з культом скіфського меча і поклонінням божеству війни у скіфів, образом денного хижого птаха чи його частин, які системою магічних знаків у декорі скіфської зброї, полюванням за допомогою денних хижих птахів вже за тих часів, а також і з самими денними хижими птахами нинішньої України.

І цей проміжок часу у 2500 років виявиться не таким уже й далеким, коли супровід авторських ліричних рядків допоможе миттєво в уяві з’єднати епоху та простір.

Про що книга?

Про культ меча у скіфів і про найдовші стосунки в історії людства – стосунки тварин і людей. Про меч, як інструмент ведення війни, і як вмістилище божества війни із відповідним зооморфним протоколом у своєму оздоблені. Про орнітомагічний сюжет в декорі скіфського меча і про полювання з хижими птахами вже за скіфського часу на теренах Північного Причорномор’я.

Про що говорили?

Про старих скіфських богів, сенсаційні відкриття, забуту мову бойових магічних знаків, живих представників скіфських тотемів та автентичні скіфські мечі.

студенти на презентації книги

Про автора:
Червінський Сергій, історик, науковець. Вихованець КНУ. Засновник історико-культурного проекту “Скіфський воїн”. Дослідник клинкової зброї античності, культу меча.


Відео1