Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 14 » Каталог сережок: багатство вибору для кожної красуні

Каталог сережок: багатство вибору для кожної красуні

Каталог сережок: багатство вибору для кожної красуні

Навряд чи жіночий образ можна вважати завершеним, якщо в ньому відсутні прикраси. Саме дорогоцінності є тією завершальною нотою, після якої образ грає неповторністю та бездоганністю. В жіночому ювелірному гардеробі використовуються різні аксесуари із золота та срібла. І кожен із виробів достойний зайняти місце в серці красуні.

Сережки з червоного золота з фіанітом Артикул 22122/01/0/29

Однак самими важливими в образі вважаються прикраси для вух. Саме такі вироби ніколи не залишаються без уваги. Для швидкого пошуку ідеальної моделі стилісти Укрзолото рекомендують використовувати каталог сережок https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/serezhky/, який містить сучасні та класичні моделі.

Як вибрати сережки для гармонійного образу

Найчастіше сережки вибирають керуючись власним відчуттям стилю. Але при виборі рекомендується пам’ятати, що неправильно підібрані прикраси здатні внести дисбаланс в образ. Вибирати модель слід в залежності від типу обличчя. Однак, для того, щоб вибір пройшов успішно варто користуватися каталогом прикрас, які згруповані відповідно до типу:

  • Протяжки – універсальні аксесуари, які підходять любим формам обличчя. Класичний варіант прикрас виглядає як тоненький ланцюжок. Але дизайн протяжок може бути і ускладнений дорогоцінним камінням, геометричними фігурами, квітками чи зірками. Особливо гармонійно протяжки виглядають з високими зачісками.
  • Пусети – мініатюрні і не дуже гвоздики часто стають першими прикрасами маленької дівчинки. Такі моделі надійно кріпляться на мочці, не путаються в волоссі, не чіпляються за одяг. Не менше популярні пусети і серед юних красунь та дорослих жінок. Дорогоцінності можна розділити за розміром, стилем, формами. Гвоздики – універсальна дорогоцінність, яка стане у пригоді в любому образі.
  • Конго – стильна екзотика прикрашає жіночий образ ще з давніх часів. Кільцям віддають перевагу пристрасні жінки, адже вони роблять образ більш чуттєвим. Такі прикраси шикарно підходять під повсякденний образ, а от для вечірнього гардеробу їх рекомендується поєднувати із каблучками та ланцюжками.
  • Підвіски – шикарний вибір для грайливих кокеток. Такі моделі гармонійно підходять до вечірнього образу, добавляючи дамі жіночності та сексуальності. Довжина сережок може бути абсолютно різною, та комфортними вважаються ті прикраси, довжина яких не відтягує мочку вуха.
  • Кафи – модний тренд, який носять на вечірках. Каф може прикрашати одне вухо, чи бути парним. Яскраві моделі підкреслюють силу та владу жінки.

Сережки з червоного золота з фіанітом Артикул 22082/01/1/42

Звичайно, каталог сережок містить і інші типи прикрас. Підібрати в ювелірному магазині можна сучасні кісточки, джекети, кулі, клаймбери. Однак, стилісти ukrzoloto рекомендують при виборі не забувати про стилі дорогоцінностей, які вибирають під конкретний образ. Класичні, прості моделі слід купувати для офісу, відпочинку. А от для вечірки варто підібрати більш яскравий дизайн сережок, наприклад, шикарно підійдуть кафи.1