Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Що таке багатофункціональний склопакет? Коротко про технологію та її плюси

Що таке багатофункціональний склопакет? Коротко про технологію та її плюси

Що таке багатофункціональний склопакет? Коротко про технологію та її плюси

Ще не так давно найзатребуванішими були енергозберігаючі вікна пластикові в Харкові. Але розробки ведуться постійно і остання винайдена технологія – це багатофункціональний склопакет. Він відрізняється більшою кількістю плюсів при невеликій різниці в ціні. Підходить для встановлення у стандартний віконний отвір та на балкон під ключ у Харкові чи за містом.

Випуск склопакетів мультифункціонального призначення вже налагоджений. Тому достатньо звернутися до виробничої компанії «4Вікна», щоб встановити їх у своїй оселі. Ми виробляємо вікна пластикові в Харкові для будь-якого розташування, в тому числі для лоджій та скління терас уздовж стіни приватного будинку.

Як зроблені мультифункціональні склопакети

При створенні багатофункціонального пакета зі скла, у розробників була мета об'єднати всі відомі корисні властивості інших конструкцій. Тому зробили багатошарове напилення, яке посилює деякі якості. Особливо вони потрібні для вікон пластикових в Харкові, та інших містах-мільйонниках, де має потреба максимально захиститися від зовнішніх подразників.

Склад мультифункціональних склопакетів схожий за конструкцією на енергозберігаючі. Але відмінностей багато завдяки покриттю. Якщо замовляти балкони під ключ у Харкові, то краще обирати новітній варіант. Він допоможе на великому отворі мінімізувати втрачу тепла взимку, та прохолоди влітку.

  1. Складові – три листи скла. На цьому схожість з енергозберігаючими закінчується.
  2. Покриття скляних листів – декілька надтонких шарів. На вікнах пластикових в Харкові їх не помітно.

Один функціональний. Напилення іонів срібла. Воно відбиває теплове випромінювання та холод ззовні. Не дає вийти теплу зсередини.

Два захисних. Це нанесення на обох сторонах металевого шару, тобто того, що зроблений з іонів срібла. Воно захищає їх від розпаду.

Нижній та верхній. Завершальні шари. Теж наносяться з обох боків і додають вікнам пластиковим в Харкові дзеркальність. При цьому залишаються повністю прозорими.

Плюси новітньої технології

Розробники увесь час намагаються поліпшити властивості віконних конструкцій. Тому можна із впевненістю стверджувати: багатофункціональні пакети – не межа. Однак сьогодні саме вони стануть кращим рішенням для встановлення на балкони під ключ у Харкові. Звісно, за умови, що довірите роботи фахівцям.

Якщо вікна пластикові в Харкові будуть встановлюватися компанією «4Окна», то з-під профілю та стулок не буде протягів. Тоді ви зможете відчути максимальне число плюсів від багатофункціональних склопакетів. Ось деякі з них:

  • знизяться витрати на опалення, при індивідуальному до 45 %;
  • зменшиться температура в кімнаті у спеку;
  • світло у приміщенні стане більш м’яким за рахунок заломлення світла.

Віконна конструкція робиться двокамерна, може додатково посилюватися. Замовляючи таку для балконів під ключ у Харкові, можна обійтися без зайвих імпостів. Вона зможе витримати більший натиск вітру, ніж інші види скління.

Ще вагаєтеся, що замовляти у «4Окна» – дзвоніть. Менеджер надасть відповіді, які ви не знайшли у цій статті. Розповість, чому для теплого балкону під ключ у Харкові краще використовувати саме мультифункціональні пакети скла.1