Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Авто із США: основні переваги

Авто із США: основні переваги

Авто із США: основні переваги

Купувати  машину за кордоном стає більш поширеною практикою. Однією з таких країн стала Америка, де ціни на автомобілі значно менші, ніж у країнах СНД. Автолюбителі діляться на два табори. Перші - запеклі противники перегонки машин. Другі - охочі купити або вже купили машину з Америки скориставшись сайтом elcars.ua/deliveryusa Чий же бік вибрати? І чи варто загалом займатися цією непростою справою? Ось такі  переваги купівлі машин із США.

Переваги покупки автомобіля із США

Американці є досить багатою нацією. Від цього їх мислення щодо машин значно відрізняється від нашого. Ціни на автомобілі в США, набагато нижчі за наші, а доходи громадян вищі. Тому, за першої ж нагоди, середньостатистичний американець купить собі новий автомобіль.

Поки машина нова та діє гарантія, вона активно експлуатується. Однак як тільки починаються перші труднощі, поломки, найчастіше машину просто продають або виставляють на аукціон. Це поширена практика у багатьох країнах. Для американців легше позбавитися транспортного засобу, ніж займатися його ремонтом.

Переповнений ринок автотранспорту

У США величезна кількість автомобілів. У середньому, на одного мешканця країни налічується 3 машини, що стоять на продаж. А попит на автомобілі серед мешканців Америки невеликий. Завдяки цьому ціни на машини відносно низькі.

Виходить, якщо розглядати покупку однакового автомобіля в країнах СНД та США, то навіть з урахуванням розмитнення та доставки, покупка все одно вийде дешевшою. Саме низька вартість - головна причина купити машину на аукціонах в Америці.

Суворі закони

Америка — країна суворих законів, у якій будь-які махінації з транспортними засобами жорстоко караються. З ймовірністю 80% відсотків, пробіг який буде вказаний в автомобілі виявиться реальним. Важливу роль прозорості покупки грає національна база даних Carfax. Туди записуються всі відомості про машину (аварії, крадіжки, затоплення).

Бензин

Існує міф, що якщо купити машину в США, її доведеться заправляти виключно 95 бензином, ціни на який значно вищі. Однак це не так. Більшість американців заправляють машини 92 маркою палива. Отже автомобілі відмінно підійдуть і для нашого бензину.

Відмінні комплектації

Ні для кого не секрет, що американці люблять все накручене. З цієї причини базова комплектація американських і європейських машин значно відрізняється. Збірки для США, включають набагато більше цікавих фішок.

Нині жоден американський автомобіль не випускається без наявності в базовій комплектації кондиціонера, круїз контролю, автоматичної трансмісії, підлокітника та підсклянників. Авторинок США переповнений чудовими сімейними машинами за низькою ціною. А в нас за такий автомобіль доведеться віддати кругленьку суму.

Цікавий дизайн

Не багато хто знає, що європейські автопроми випускають для США автомобілі з особливим дизайном. Багато брендів створюють окремі лінійки машин для їхнього ринку. Якщо ви вирішили купити машину в США, то ви зможете здивувати оточуючих незвичайним кузовом та дизайном.

Звичайно, в Америці можна купити чудовий автомобіль за низькою ціною, заощадивши при цьому кругленьку суму. Однак, за економію все ж таки доведеться платити своїми нервами та часом. Перед покупкою варто добре підготуватися, знайти довірених людей і промоніторити ринок торгів.

Особливий момент тут відіграє аналіз ринку. У жодному разі не варто купувати не зваживши все за і проти. Іноді на пошуки відповідного авто йдуть місяці. Тому рішення купити машину зі США має бути добре обдуманим і зваженим.1