Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 13 » Створення затишного інтер’єру оселі

Створення затишного інтер’єру оселі

Комфорт в оселі створюють не картини відомих майстрів чи модні меблі, а ледь помітні деталі. Якщо в інтер'єрі після ремонту неприємно перебувати, тоді доведеться переглянути обстановку та оформлення. Щоб атмосфера в будинку була затишною, необхідно правильно використовувати дизайнерські прийоми.
Створення затишного інтер’єру оселі

Що таке затишок?

Затишок - це невловиме і непомітне поняття, яке робить будинок приємним для життя. Атмосфера підлаштовується під звички та характери власників. Комфортне приміщення відчувається обжитим та наповненим. Особлива влаштованість побуту, обстановки та предметів декору додає оселі душу, завдяки інтернет-магазину товарів для дому DomKi.

У затишному інтер'єрі створюється гарний настрій. Спокійний дизайн забезпечує людині відчуття щастя та психологічної наповненості. У гармонійній атмосфері зручно, світло та тепло. У кімнатах хочеться перебувати та повертатися після важкого дня.

Затишний інтер'єр не залежить від засобів, вкладених у ремонт та оздоблення. Дорогий помпезний дизайн без комфортних складових залишиться холодним та необжитим. Заспокійлива  атмосфера в оформленні привносить у простір задоволеність життям. Заходячи до приміщення, людина відчуває єдність із помешканням.

Затишок інтер'єру потрібно правильно підтримувати. Дизайнери рекомендують регулярно прати штори. Пил швидко накопичується в гардинах та портьєрах, тому виглядає неохайно. Щоб драпірування красиво виглядали, обов'язково прасують тканину. Жалюзі та ролети протирають вручну або віддають у хімчистку. Навесні та влітку на вікнах використовують бавовняні варіанти та легкий тюль. Взимку та восени приємно знаходитися в приміщенні з вовняними та оксамитовими елементами.

Якщо не знаєте, як створити затишок у будинку, краще поміняти картини. В інтер'єрі неоднозначно сприймається дизайн із однаковими лаконічними рамами або рішення без багетів. Оживити обстановку допоможе асиметричне розміщення полотен та встановлення елементів різних розмірів.

Затишну атмосферу на кухні створять окремі деталі. На стіну монтують грифельну дошку із крейдою. Крупи пересипають у прозорі банки з гарними кришками та розставляють по полицях. Оживлять інтер'єр живі рослини не лише на підвіконні, а й на стільницях. У робочій зоні ставлять маленькі горщики із травою, у їдальні – кашпо з квітами.

Щоб зробити інтер'єр затишним у ванній кімнаті, дизайнери радять зберігати рушники в стопках. Тканинні деталі привносять у санвузол відчуття наповненості та обжитого приміщення. Поліпшити психологічний мікроклімат у кімнаті допоможуть витончені ємності для мила та шампуню.

Завершити композицію затишного будинку допоможе придверний килимок. Красива нова деталь гармонує зі стилістичним та кольоровим оформленням. Суворий дизайн легко перетворити за допомогою паласів. Етнічні малюнки привносять в інтер'єр відчуття тепла та розслабленості.

Щоб додому хотілося повертатися, потрібно створити спокійну та комфортну обстановку. Затишна атмосфера складається з безлічі деталей. Правильно підібрана колірна палітра і відповідний стиль зроблять холодний дизайн теплішим і заспокійливим. Регулярне підтримання порядку збереже тональність інтер'єру.1