Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Статті. Розділ 10 » Як вибрати ролети день-ніч?

Як вибрати ролети день-ніч?

Як вибрати ролети день-ніч?

Ці ролети ефективні, практичні та універсальні. Саме через це вони стають усе популярнішими. Ролети день-ніч вирізняються унікальним дизайном. Їхній найважливіший елемент – два шари тканини. Це прозора сітка та затемнений матеріал, які здатні перекриватися в різних конфігураціях. Варто ролети день ніч купити, адже вони можуть легко захистити сторонніх очей або повністю затемнити кімнату.

Ці моделі чудово виглядають у різноманітних інтер’єрах. Вони добре поєднуються як із мінімалістичними композиціями в холодних відтінках, так і зі скандинавським стилем у дизайні інтер’єру, який характерний для молодіжних і дитячих кімнат. Щоб повноцінно скористатися всіма перевагами таких ролет, підберіть модель, яка підходить до вашого вікна та приміщення загалом.

На що звернути увагу, вибираючи ролети день-ніч?

Спочатку визначтеся з типом конструкції. Виділяють кілька різновидів:

  • Міні-ролети (неінвазивні): найпопулярніший тип ролет сьогодні. Це пов’язано з тим, що їх дуже легко встановлювати. Наприклад, на двосторонній скотч або гачки, що не заважає конструкції вікна. Вони також не вимагають додаткових монтажних втручань.
  • Самовісні ролети: хороший вибір, якщо ви шукаєте оригінальне рішення. Однак вони дорожчі та потребують громіздкої збірки. Також важливо ретельно підібрати їх за розміром, щоб вони ідеально підійшли до вікна.
  • Касетні ролети: вони характеризуються дуже швидким монтажем, який займає всього хвилину.

Як вибрати ролети за їхнім дизайном?

Хоча питання монтажу надзвичайно важливе, варто також приділити особливу увагу вигляду ролет. Саме це може вплинути на дизайн кімнати – і вдало доповнити його чи навпаки стати недоречним елементом. Передусім бажано визначитися з кольором. Вибір відтінків сьогодні величезний.

Більш приглушені стануть хорошим рішенням для інтер’єрів, оформлених у традиційному стилі. Для дитячої кімнати чи сучасних інтер'єрів варто вибрати ролети яскравих кольорів. Дуже популярні відтінки білого та сірого, адже вони відійдуть майже до будь-якого приміщення. Щоправда, дуже світлі ролети можуть легко забруднитись.

Також варто звернути увагу на форму панелей із затемненого матеріалу. Зазвичай вони виконані прямокутником. Хоча також є варіанти зі смугами в більш витончених формах. На них можуть бути хвилі, квіткові мотиви чи геометричні, абстрактні візерунки.

Де краще купувати ролети?

Якщо бажаєте придбати ролети, можна пошукати їх в інтернеті чи в стаціонарних магазинах. Звичайно, більш зручно замовляти товари онлайн. Адже можна швидко відшукати ролети за потрібними критеріями, оформити замовлення всього за кілька хвилин – і вже скоро отримати його з доставкою додому. Завітайте до інтернет-магазину Prestige House, щоб підібрати найкраще оформлення для вікон. Широкий асортимент продукції дозволить вибрати оптимальні ролети, які ідеально підійдуть до різних кімнат у вашій квартирі, будинку чи офісу.1